Zbiórka Na leczenie Fabiana.. - zdjęcie główne

Na leczenie Fabiana..

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Sokołowska - awatar

Milena Sokołowska

Organizator zbiórki

Witajcie, nazywam się Milena, jestem partnerką mojego chłopaka Fabiana. Jak już wiecie, potrzebujemy pieniądze na leczenie. Zdrowie Jego jest bardzo zachwiane, Fabian cierpi na stany cukrzycowe i wadę serca: niedomykalność zastawki aortalnej, przeszedł też krwiaka  mózgu i pęknięcie kości czaszki po ataku padaczki, po tym wszystkim występują silne drgawki, ale głownie chodzi tu o wadę serca, którą stwierdzono niedawno przez lekarza kardiologa. Codziennie borykamy się z krwotokami z nosa, tętnem o niewyobrażalnej wysokości, stanami zasłabnięcia, wymiotami, biegunkami. Fabian nie ma ubezpieczenia, które skończyło się po leczeniu krwiaka, obecnie z cechą regresji, ale wciąż nie wiadomo. Jak ma iść do pracy ktoś kto wiecznie słabnie, a jest zameldowany w innym województwie i nie ma tu szans na leczenie w NFZ, potrzebujemy holtera na już.. wizyty, badań serca, echa, ekg, tomografii mózgu, wizyty u neurochirurga, kontroli u diabetologa, ciężko tak żyć..

Ja nie mam zwyczaju prosić o pieniądze, ale teraz nie mam wyboru, mam nadzieję, że uda mi się zebrać kwotę, którą potrzebujemy na lekarzy i badania. Obecnie poszukujemy pracy dla Niego, ale co to da kiedy wizyta u kardiologa co najmniej za pół roku. Dlatego chcemy szybko, nie wiem ile serce ma czasu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marta Wołczyk - awatar

  Marta Wołczyk

  14.05.2018
  14.05.2018

  :*

 • Tomek Krzyżowski - awatar

  Tomek Krzyżowski

  14.05.2018
  14.05.2018

  Poszło :)

1 001 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Sokołowska - awatar

Milena Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
koleżanka;) - awatar
koleżanka;)
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Krzyżowski - awatar
Tomasz Krzyżowski
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Damian Targowski - awatar
Damian Targowski
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij