Zbiórka Aby dzieci nadal miały mamę - zdjęcie główne

Aby dzieci nadal miały mamę

20 288 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórki

Dwójka cudownych, chorych dzieci i ich mama, która właśnie rozpoczyna walkę o życie, potrzebują pilnie naszej pomocy! Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest!
 Kiedy tydzień temu Marta, która ma zaledwie 30 lat, pisała mi że spadła ze schodów i złamała nos, sama śmiała się że to życiowa niezdarność. Kilka dni później, sparaliżowana, z obrzękiem mózgu trafiła do szpitala. Tam zapadł wyrok, guz mózgu. Guz, z rozpoznania nieoperacyjny, zgodził się zoperować neurochirurg ze Szpitala Wojskowego w Krakowie. Termin wyznaczono jak pilny na 25 września. W najlepszym wypadku operacja zakończy się niedowładami i problemami z mową, o najgorszym nawet nie myślimy.... Marta wychowuje dwoje dzieci. Czteroletniego Igorka chorego na głęboki autyzm, padaczkę, torbielowatość nerek, chłopiec nie mówi

 Maja ma 9 lat, Zespół Aspergera i niedosłuch. Dzieci jeszcze nie wiedzą że ich mama szybko do nich nie wróci, że miną miesiące zanim znów je do siebie przytuli.

Chcemy zabezpieczyć rodzinę na ten trudny dla nich czas. Dochody Marty są niewielkie. Nie są w stanie tego udźwignąć.

Jedna doba w ośrodku rehabilitacyjnym to koszt ok 700 zł. 1 h prywatnej rehabilitacji 70 zł. Nie znamy na dzień dzisiejszy całkowitych kosztów leczenia i rehabilitacji. Wiemy jedno to będzie długa, żmudna i bardzo kosztowna rekonwalescencja.

Pomóżmy wspólnie Marcie wrócić do zdrowia, aby mogła żyć dla swoich chorych dzieci.

Wszystkie wpłacone środki zostaną przekazanie Marcie na jej leczenie i rehabilitację

Aktualizacje


 • Kasia Kordella - awatar

  Kasia Kordella

  03.10.2019
  03.10.2019

  Kochani. Na te chwile sytuacja jest ruchoma. Znalazł się lekarz który chce Martę operować. Operacja zaplanowana jest na 28 październik. Ale w każdej chwili ta data może się zmienić na blizszą. Operacja odbędzie się w Sosnowcu.
  Także modlitwa kciuki wskazane. Dziękujemy raz jeszcze za wasze wielkie serca

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  24.09.2019
  24.09.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Kasia Pustelnik - awatar

  Kasia Pustelnik

  23.09.2019
  23.09.2019

  Wracaj szybko do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.2019
  23.09.2019

  Siły! Pamiętamy!

 • Grażyna Pawlak - awatar

  Grażyna Pawlak

  22.09.2019
  22.09.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.2019
  22.09.2019

  pomagam choć trochę i ja ;-) mocno wspieram

20 288 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 413 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 413

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Graboś - awatar
Małgorzata Graboś
25
koleżanka Ewa - awatar
koleżanka Ewa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Rokowska - awatar
Marta Rokowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria - awatar
Maria
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Michal - awatar
Michal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij