Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Gabrysi - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Gabrysi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Gabrysi - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny Gabrysi

766 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Witajcie. Jestem Gabrysia.
Jestem uśmiechniętą czterolatką. Mój start w życie jest dużo trudniejszy niż moich rówieśników, ale nie poddaję się. Każdego dnia walczę o swoją przyszłość.
Najlepszym sposobem aby to osiągnąć jest intensywna rehabilitacja na wysokim poziomie. Dlatego zbieram pieniążki na superowy turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Polanika.
Muszę nazbierać duuuużo. Koszt takiego turnusu to blisko 7000 zł. Rodzice robią co mogą, ale sami wiecie... Nie jest łatwo.
Póki co nie chodzę, nie siedzę, nie mówię i nie wyciągam rączek po zabawki, ale wszystko może się zmienić. Głęboko w to wierzę.
Jeżeli masz ochotę pomóc mi w moich zmaganiach, będę ogromnie wdzięczna i wyśle Ci cudowny uśmiech.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paula Borkowska - awatar

    Paula Borkowska

    10.12.2019
    10.12.2019

    Zdrowia księżniczko 😍

766 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Paula Borkowska - awatar
Paula Borkowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ciocia - awatar
Ciocia
30
Magda Dylowska - awatar
Magda Dylowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Lewicka - awatar
Renata Lewicka
100
Joanna Połetek - awatar
Joanna Połetek
50
Andżelika Krawacka-Weis - awatar
Andżelika Krawacka-Weis
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij