Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Gabrysi - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacyjny Gabrysi

Zbiórka Turnus rehabilitacyjny Gabrysi - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacyjny Gabrysi

766 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Witajcie. Jestem Gabrysia.
Jestem uśmiechniętą czterolatką. Mój start w życie jest dużo trudniejszy niż moich rówieśników, ale nie poddaję się. Każdego dnia walczę o swoją przyszłość.
Najlepszym sposobem aby to osiągnąć jest intensywna rehabilitacja na wysokim poziomie. Dlatego zbieram pieniążki na superowy turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Polanika.
Muszę nazbierać duuuużo. Koszt takiego turnusu to blisko 7000 zł. Rodzice robią co mogą, ale sami wiecie... Nie jest łatwo.
Póki co nie chodzę, nie siedzę, nie mówię i nie wyciągam rączek po zabawki, ale wszystko może się zmienić. Głęboko w to wierzę.
Jeżeli masz ochotę pomóc mi w moich zmaganiach, będę ogromnie wdzięczna i wyśle Ci cudowny uśmiech.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paula Borkowska - awatar

    Paula Borkowska

    10.12.19
    10.12.19

    Zdrowia księżniczko 😍

766 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Paula Borkowska - awatar
Paula Borkowska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ciocia - awatar
Ciocia
30
Magda Dylowska - awatar
Magda Dylowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Lewicka - awatar
Renata Lewicka
100
Joanna Połetek - awatar
Joanna Połetek
50
Andżelika Krawacka-Weis - awatar
Andżelika Krawacka-Weis
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij