Zbiórka Ratujemy kociaki porzucone - miniaturka zdjęcia

Ratujemy kociaki porzucone

Ratujemy kociaki porzucone

40 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Maria Stefańska Linowska - awatar

Maria Stefańska Linowska

Organizator zbiórki

Witam. Nasz koci Azyl to miejsca w którym kociaki porzucone mogą u nas w pełni cieszyć się życiem, koty mają raj.  Kociaki mieszkają tymczasowo, koty dorosłe mieszkają z nami na stałe, nasi koci podopieczni są w ròznym wieku, koty są rozpieszczane i kochane przez nas, 

opiekując sie kotami wkładamy dużo serca , poświęcamy dla nich cały swój czas i energię.

 Odwiedź nasz azyl poznaj naszych kocich podopiecznych.

 Prowadzimy koci azyl, Dom tymczasowy, Ratujemy kociaki porzucone,  mamy 11 kotów  do wykarmienia w azylu,  za uzbierane pieniążki, kupimy dla kotów, mokre karmy, żwirki, miski, transportery, kuwety, legowiska.  liczy się każda  pomoc. każda 1 zł. Prosimy o wsparcie..

pomagamy kotom w różnym wieku. Zachęcam do pomocy, dokarmiamy koty wolnożyjące, proszę o pomoc w zakupie karmy.  wysyłając 5 zł, 10 zł, 20 zł, zrobisz dobry uczynek dla kotów mieszkających w azylu.  Bez Was sobie nie poradzimy.. Bardzo proszę o udostępnienia. 

w Linku są 3 filmiki z kotami

https://www.facebook.com/groups/KociAzylDomTymczasowy/permalink/618961351871006/

OPRÓCZ KOTÓW W AZYLU, MAMY TEŻ 2 KRÓLIKI I 2 SUCZKI DO WYKARMIENIA. :) 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwka kotolub - awatar

  Iwka kotolub

  03.02.19
  03.02.19

  Kochane kotki kocham was wszystkie

  • Maria Stefańska Linowska - awatar

   Maria Stefańska Linowska - Organizator zbiórki

   03.02.19
   03.02.19

   Dziekujemy :)

40 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Maria Stefańska Linowska - awatar

Maria Stefańska Linowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Iwka kotolub - awatar
Iwka kotolub
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij