Ratujemy kociaki porzucone

40 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Stefańska Linowska - awatar

Maria Stefańska Linowska

Organizator zbiórki

Witam. Nasz koci Azyl to miejsca w którym kociaki porzucone mogą u nas w pełni cieszyć się życiem, koty mają raj.  Kociaki mieszkają tymczasowo, koty dorosłe mieszkają z nami na stałe, nasi koci podopieczni są w ròznym wieku, koty są rozpieszczane i kochane przez nas, 

opiekując sie kotami wkładamy dużo serca , poświęcamy dla nich cały swój czas i energię.

 Odwiedź nasz azyl poznaj naszych kocich podopiecznych.

 Prowadzimy koci azyl, Dom tymczasowy, Ratujemy kociaki porzucone,  mamy 11 kotów  do wykarmienia w azylu,  za uzbierane pieniążki, kupimy dla kotów, mokre karmy, żwirki, miski, transportery, kuwety, legowiska.  liczy się każda  pomoc. każda 1 zł. Prosimy o wsparcie..

pomagamy kotom w różnym wieku. Zachęcam do pomocy, dokarmiamy koty wolnożyjące, proszę o pomoc w zakupie karmy.  wysyłając 5 zł, 10 zł, 20 zł, zrobisz dobry uczynek dla kotów mieszkających w azylu.  Bez Was sobie nie poradzimy.. Bardzo proszę o udostępnienia. 

w Linku są 3 filmiki z kotami

https://www.facebook.com/groups/KociAzylDomTymczasowy/permalink/618961351871006/

OPRÓCZ KOTÓW W AZYLU, MAMY TEŻ 2 KRÓLIKI I 2 SUCZKI DO WYKARMIENIA. :) 
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwka kotolub - awatar

  Iwka kotolub

  03.02.2019
  03.02.2019

  Kochane kotki kocham was wszystkie

  • Maria Stefańska Linowska - awatar

   Maria Stefańska Linowska - Organizator zbiórki

   03.02.2019
   03.02.2019

   Dziekujemy :)

40 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Stefańska Linowska - awatar

Maria Stefańska Linowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Iwka kotolub - awatar
Iwka kotolub
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij