Zbiórka Odratowanie Alfy - zdjęcie główne

Odratowanie Alfy

10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Waśkiewicz - awatar

Wojciech Waśkiewicz

Organizator zbiórki

Witajcie przyjaciele, znajomi, koledzy od Alfy!

Sam nie wiem jak na to patrzeć, ale spróbuje! :D 


Kwota nie realna. Ale każda złotówka to metr dalej od złomowiska!!!


Mam Alfę Romeo 156. Moje pierwsze auto. Kocham je bardzo mocno i wiedzą o tym wszyscy którzy mnie znają. Jest w słabym stanie... Rodzina mówi ALFA ZŁOMEO. Cóż za ból dla mego serca. Od ponad 3 lat próbuje udowodnić że to nie prawda (nawet jeśli to prawda). Po ponad 3 latach włożyłem w mój skarb ponad 9 tyś. ( To jakiś absurd) ale duma nie pozwala mi odpuścić. 

Mimo że auto się prezentuje na pierwszy rzut oka, to jest słabo. Każdy element blacharski do naprawy (dlatego chcę okleić karoserię). Wycieraczki nie działają, fotel kierowcy połamany, lampy oślepiają kierowców, piekniete lampy, nie działające głośniki, zacinające się pasy, zesuty centralny zamek, zacinające się stacyjka, popsute klamki, opony uszkodzone, felgi krzywe a o zawieszeniu nie wspomnę. Choć regularnie naprawiam chciałbym doprowadzić auto do najlepszego stanu jaki się da. Nie pozwólcie żeby Przerobili go na puszki. Zróbmy wspólnie z tego auta coś pięknego. Ja już się o to postaram. Poza naprawą, chciałbym żeby to auto było piękne nie tylko sprawne. A Alfa na prawdę potrafi być piękna! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Waśkiewicz - awatar

Wojciech Waśkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Paweł Gatner - awatar
Paweł Gatner
5
nie lubię alfy i ty dobrze o tym wiesz - awatar
nie lubię alfy i ty dobrze o tym wiesz
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij