
Cześć Kochani, zepsół mi się komputer i nie mogę nagrywać dla was odcinków, jest to ciężkie dla mnie i będę wdzięczny za każdą wpłatę, mam nadzieję że to zrozumiecie, Dziękuję.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!