Zbiórka Zbieram na crossa xtr 125. - zdjęcie główne

Zbieram na crossa xtr 125.

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Nie chcę podawać - awatar

Kacper Nie chcę podawać

Organizator zbiórki

Cześć jestem Kacper moim marzeniem jest cross ale niestety rodzic nie zarabia tyle żeby było stać na crossa każda wpłata będzie zbierana na crossa. Dzięki za wszystkie wpłaty 😁

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Nie chcę podawać - awatar

Kacper Nie chcę podawać

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail