Zbiórka Prywatny rezonans główki Hani - miniaturka zdjęcia

Prywatny rezonans główki Hani Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Prywatny rezonans główki Hani - zdjęcie główne

Prywatny rezonans główki Hani

1 330 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Grędzińska Wierzbicka - awatar

Monika Grędzińska Wierzbicka

Organizator zbiórki

Kochani!jutro ruszamy z Hanią do poradni metabolicznej ,nie możemy się doczekać bo ponoć dr.Kałużny specjalizuje się też chorobami tarczycy ....niestety coś blokuje Hanie mimo że chodzi nawet zdaży jej się pobiegać nie może zrzucić ani 1 kg a gorsza niestety przybiera..hm...czas pokaże .Ale kochani jest też jedna jeszcze dobra wieść 6.09.19r jedziemy na rezonans do Poznania niestety prywatnie ale zaczęliśmy zbierać już pieniążki ...zbliżają się uridzinki tzn.23.08 dlatego myślę że zamiast zabawek i odzieży najlepszym prezentem będzie uzbierana kwota ...jesteśmy na dobrej drodze ...pewnie zastanawiacie się dlaczego prywatnie?!dlatego że od 2017 roku probujemy zrobić w Gorzowie ale bez skutku co przychodzi do przyjęcia do szpitala Hania smarka,kaszle itp itd ...wiec mamy nadzieję że do września Hania nie zrobi nam niespodzianek. Plusem jest to że zamiast leżeć kilka dni w szpitalu i łapać inne paskudztwa będziemy przyjęci o godzinie 11  i jeżeli wszystko skończy się dobrym wybudzeniem i nie będzie komplikacji po narkozie  to do wieczorka na pewno wrócimy do domciu😇💪na razie na dziś to wszystko będziemy się meldować jutro co powiedział pan dr....ślemy buziaki dla was trzymajcie kciuki✌😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sieradzan - awatar

    Sieradzan

    20.08.2019
    20.08.2019

    Dla Hani wszystko

1 330 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Grędzińska Wierzbicka - awatar

Monika Grędzińska Wierzbicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda i Adam - awatar
Magda i Adam
200
Marzanna Joniec - awatar
Marzanna Joniec
50
Sieradzan - awatar
Sieradzan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Partycja Leśnica - awatar
Partycja Leśnica
50
Magda & Adam - awatar
Magda & Adam
500
Magdalena i Marcin - awatar
Magdalena i Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij