Zbiórka Leczenie kochanego kucyka - miniaturka zdjęcia

Leczenie kochanego kucyka

Zbiórka Leczenie kochanego kucyka - zdjęcie główne

Leczenie kochanego kucyka

371 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Alina Markiewicz - awatar

Alina Markiewicz

Organizator zbiórki

Jestem właścicielką chorego kucyka, który jedno całe pokolenie młodych adeptów wykształcił i dziś nastolatki już śmigają na dużych koniach po naszych parkurach krajowych. Sindbad 3 lata temu poważnie zachorował. klinika pochłonęła olbrzymie kwoty. Na miejscu jeszcze dodatkowo wyszły przy gastroskopii straszne wrzody. Od trzech lat wiecznie walczymy z tym schorzeniem. Niestety nasze finanse skończyły się. Leczenie dawno miało się skończyć, a końca nie widać. 8 miesiąc leczenia już trwa. Miesięczny koszt leczenia to  1000 zł (leki, osłonowe leki, dieta, pasze specjalistyczne, sieczki, wizyty weterynarzy, badania).  

Wierzymy w moc internetu....


Może ocalicie naszego kucusia przed uśpieniem....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Alina Markiewicz - awatar

  Alina Markiewicz

  14.06.18
  14.06.18

  To jest dokument potwierdzający jaki jest koszt 30saszetek AB prazolu plus.

  Zdjęcie aktualizacji 16 314

371 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Alina Markiewicz - awatar

Alina Markiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda - awatar
Magda
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
100
Piotr - awatar
Piotr
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij