Zbiórka Pomóz w rehabilitacji Kubusia - miniaturka zdjęcia

Pomóz w rehabilitacji Kubusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóz w rehabilitacji Kubusia - zdjęcie główne

Pomóz w rehabilitacji Kubusia

0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Czerniakowska - awatar

Małgorzata Czerniakowska

Organizator zbiórki

Kubuś ma 14 lat, a już w tak młodym wieku zdążył wycierpieć więcej niż nie jeden dorosły człowiek.. 

Chłopak uśmiechnięty i radosny. Pełen dobrych uczynków, pasji i marzeń. Wszystkie dobre chwilę i plany zostały przekreślone, nałożone przez ból, lament i gorycz..

Z dnia na dzień Kubuś odczuwał straszne zmęczenie, brak powietrza, zadyszki - od razu po niepokojących go objawach, Kuba poinformował o tym rodziców. Na kolejny dzień wraz z mamą poszli na pogotowie opiekuńcze. Lekarz skierował ich do kardiologa; Zrobili mu wszystkie podstawowe badania - holter ekg, usg serca itp.


Okazało się, że malutki dostał zapalenia mięśnia sercowego, więc musieli go przenieść do Gdańska na specjalistyczny oddział kardiologiczny. Wykazano u Kuby kardiomiopatię rozstrzeniową serca. Jego frakcja wynosiła zaledwie 15%.. Miesiące, które spędził w sali szpitalnej nie oddadzą nawet 10% bólu i zmartwień, które musiał przejść niebieskooki chłopak, aby móc się znowu uśmiechnąć.

W końcu po długim czasie, setkach badań wynikło, że serca Kuby nie da się już wyleczyć, pozostał tylko przeszczep.. Kubuś z grupą krwi AB miał niezbyt duże szansę, że doczeka transplantacji.

Po 8 godzinnej walce, udało się.. // 04.04.2016r - Kuba mógł zapomnieć o zmartwieniach. Rehabilitacja przebiegała bez problemów, uśmiech mu na twarzy nie znikał, cieszył się nawet z najmniejszych drobnostek.


Pół roku po przeszczepie w badaniach kontrolnych krwi lekarz zauważył CK, które wynosiło 4,560 (norma 50-200). Idąc tropem wyników hemoglobiny doprowadziło
to nas do dalszych zmartwień.. 

Po kolejnych uciążliwych wyjazdach od lekarza do lekarza, okazało się, że mój chrześniak ma dystrofię beckera - jest to choroba genetyczna.
Jest ona nie wyleczalna, powoduje zanik mięśni, prawie 90% społeczeństwa
kończy na wózku inwalidzkim..

Okres rehabilitacji po transplantacji serca nie wpływał znacząco na budżet domowy, ale gdy doszły kolejne wyjazdy, rehabilitacja mięśni...


Z całego serca prosimy Państwa choćby o najmniejszą wpłatę oraz pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tej zbiórce!

Małgorzata Czerniakowska


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Czerniakowska - awatar

Małgorzata Czerniakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij