Dawid Prangner
Brak sił, z tego chyba nie da się wyjść. 😥


Potrzebuję waszej pomocy, by nie stracić dachu nad głową.
Mam na imię Dawid, zanim dopadły mnie problemy zdrowotne pracowałem jako magazynier. Praca była ciężka, ale dawała mi poczucie stabilności i możliwość utrzymania się.
Niestety, lata fizycznego wysiłku doprowadziły do poważnego urazu kręgosłupa – kilku przepuklin kręgosłupa i odcinka szyjnego, naczyniaki i osteofity (narośla kostne), Ucisk na nerw powoduje , że nie daję rady wykonać prostych czynności, problemem również jest asymetria miednicy i duże zwężenie krążka międzykręgowego.




Leczenie niestety trwa długo, ponieważ na wszystko czeka się kilka miesięcy w kolejkach do lekarzy.

❗Tak wygląda moje biodro, panewka biodra przesuwa się, powodując ból i ograniczenie ruchu.
Otrzymałem kategoryczny zakaz dźwigania.
📢 Zostałem z kredytem za mieszkanie i bez środków do życia.
📢 Nie mając na leczenie, na życie, kredyt i opłaty wpadłem w pętle chwilówek. Jestem w takiej sytuacji, że banki wypowiedziały mi umowy i żądają całości splaty kredytu.
📢 W zbiórce przedstawiam zaświadczenie lekarskie, badania i kilka moich wezwań do zapłaty, oraz wezwań sądowych.
📢 Bez waszego wsparcia nie jestem wstanie spłacić tak ogromnych kwot, banki po wypowiedzeniu umowy żądają spłaty całości, inaczej kierują sprawę do sądu i komornika i przymusową egzekucję mieszkania na który był brany kredyt. Bardzo proszę o pomoc...
Wpłata na już to ponad 65tyś.











❗ Nie mam żadnej możliwości spłaty tak ogromnych kwot,
❗Jeśli nie spłacę pojawi się komornik i zabierze mieszkanie na który był wzięty kredyt. Bardzo proszę o pomoc. Nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc 🥺
Brak sił, z tego chyba nie da się wyjść. 😥

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Krzysztof
Poszukaj pracy zdalnej na infolinii i nie bierz chwilówek.
Dawid Prangner - Organizator zbiórki
Witam i dziękuję, chwytam się czego mogę. A chwilowke wziąłem bo nie miałem na życie. Dodatkowo z mamą jest średnio i też się muszę nią opiekować i wszystko mi się posypało. Bardzo dziękuję za wsparcie. Doceniam
Nakazy z Sądu Lublin najlepiej zaskarżać w całości zyskasz czas
Nakazy zapłaty z sądu Lublin trzeba w terminie zaskarżać w całosci , potem w zwykłych sądach niestety z pomocą prawników można wygrać z chwilówkami i spłacać sam kapitał , zyskując czas stopniowo można ogarniać. Życze wytrwałości . Też przez to idę. Z PKO można poza sądownie dogadać wpłacając 10 procent z żadanej kwoty i przywrócic znów raty i życzę znalezienie lekkiej pracy .Zdrowie i życie jest jedno i zyskując czas wracasz stopniowo do zdrowia. Stopniowo do przodu. Mnie na każdym etapie pomogli i pomagają prawnicy z kancelarii oddłużeniowej +48881201160 To da się przejść. Wytwałości ❤️
Anonimowy Darczyńca
❤️❤️❤️❤️❤️❤️