Zbiórka Rozwój bloga Dźwiękami Inaczej - miniaturka zdjęcia

Rozwój bloga Dźwiękami Inaczej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rozwój bloga Dźwiękami Inaczej - zdjęcie główne

Rozwój bloga Dźwiękami Inaczej

0 zł  z 3 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Cześć jestem Przemek, mam 18 lat i pochodzę z małego miasta Sławków! Od długiego czasu interesuję się muzyką, miałem zespół, gram na gitarze, komponuję i piszę teksty. Od prawie roku zajmuję się prowadzeniem bloga o tematyce muzycznej, aby rozwijać pasje, jaką jest muzyka oraz pisanie. Blog poświęcony jest recenzją oraz wywiadami z zespołami muzycznymi. Blog opiera się o polską scenę muzyczną, aby podkreślić wartości, jakie płyną z polskich zespołów. Moim planem jest poszerzenie tego i założenia kanału na YouTube, aby oprócz pisania, móc kręcić filmy poświęcone tej tematyce. Do tego niestety potrzebny jest jakiś sprzęt, który dawałby odbiorcą dobrą jakość. Potrzebne do tego są dwa mikrofony oraz aparat, którym oprócz kręcenie filmów, mógłbym robić zdjęcia, co też jest moim małym hobby.  Temat wydaje się dość błahy, jednak dzięki temu mógłby się rozwijać, jako dziennikarz , a sprzęt może kiedyś posłużyć do kręcenia teledysku. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mojego bloga i rzucenie paru złotych na rozwój : ) 

http://dzwiekamiinaczej.blogspot.com/


Dźwiękami Inaczej, 

Przemek Ustymowicz

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Ustymowicz - awatar

Przemek Ustymowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij