Zbiórka Dla Rataja staruszka - miniaturka zdjęcia

Dla Rataja staruszka

Zbiórka Dla Rataja staruszka - zdjęcie główne

Dla Rataja staruszka

592 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 

W życiu Rataja nie było chyba wielu dobrych chwil , w końcu trafił do schroniska . 

Kto przejmuje się starym psem , nikt . A on w kojcu z innymi psami zaczął umierać , w koncie za budą , postanowił odejść . Nie było jednak tak że nikogo nie obchodził stary pies . Rataj trafił do lekarza , i zaczęła się walka o jego życie . Walka wygrana , tylko co dalej z tak chorym psem . Do schroniska nie mógł wrócić , nie dał by sobie rady . Zapadła decyzja o umieszczeniu go w domowym Hotelu dla psów , gdzie będzie miał całodobową opieką . To była dobra decyzja . Rataj do Hotelu jechał , całkowicie bez kontaktu z człowiekiem , zamknięty w sobie i po ciężkiej chorobie , mający problemy z poruszaniem . Dziś Rataj uwielbia spacery i ma swoje ulubione miejsca w których uwielbia przebywać . Jest w pełni kontaktowy  , przybiega na zawołanie  , i podstawia głowę do głaskania . Zrobił niesamowite postępy , takie jakich nikt się nie spodziewał . Niestety o Rataju nikt nie pamięta , został bez środków na utrzymanie , ma dług w Hotelu i to duży dług , nie może wrócić do schroniska bo to oznacza dla niego śmierć , w Hotel;u jest zaopiekowany i szczęśliwy , jak mamy mu teraz powiedzieć że będzie musiał wrócić do budy w kojcu , że zamiast zielonej trawy , będzie beton . Jak mamy wytłumaczyć i jemu i sobie że cała nasza walka o jego życie , godną starość i szczęście skończy się tam gdzie się zaczęła , w zimnym schroniskowym boksie . Pomóżcie nam i Ratajowi , niech jego starość będzie spokojna i bezpieczna . Za każde wsparcie jesteśmy ogromnie wdzięczni . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
592 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 21

Dawid Niedbała - awatar
Dawid Niedbała
50
antek i felek - awatar
antek i felek
30
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Janicki - awatar
Jakub Janicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola B. - awatar
Ola B.
20
kasienka - awatar
kasienka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij