Zbiórka Dla Rataja staruszka - zdjęcie główne

Dla Rataja staruszka

612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W życiu Rataja nie było chyba wielu dobrych chwil , w końcu trafił do schroniska . 

Kto przejmuje się starym psem , nikt . A on w kojcu z innymi psami zaczął umierać , w koncie za budą , postanowił odejść . Nie było jednak tak że nikogo nie obchodził stary pies . Rataj trafił do lekarza , i zaczęła się walka o jego życie . Walka wygrana , tylko co dalej z tak chorym psem . Do schroniska nie mógł wrócić , nie dał by sobie rady . Zapadła decyzja o umieszczeniu go w domowym Hotelu dla psów , gdzie będzie miał całodobową opieką . To była dobra decyzja . Rataj do Hotelu jechał , całkowicie bez kontaktu z człowiekiem , zamknięty w sobie i po ciężkiej chorobie , mający problemy z poruszaniem . Dziś Rataj uwielbia spacery i ma swoje ulubione miejsca w których uwielbia przebywać . Jest w pełni kontaktowy  , przybiega na zawołanie  , i podstawia głowę do głaskania . Zrobił niesamowite postępy , takie jakich nikt się nie spodziewał . Niestety o Rataju nikt nie pamięta , został bez środków na utrzymanie , ma dług w Hotelu i to duży dług , nie może wrócić do schroniska bo to oznacza dla niego śmierć , w Hotel;u jest zaopiekowany i szczęśliwy , jak mamy mu teraz powiedzieć że będzie musiał wrócić do budy w kojcu , że zamiast zielonej trawy , będzie beton . Jak mamy wytłumaczyć i jemu i sobie że cała nasza walka o jego życie , godną starość i szczęście skończy się tam gdzie się zaczęła , w zimnym schroniskowym boksie . Pomóżcie nam i Ratajowi , niech jego starość będzie spokojna i bezpieczna . Za każde wsparcie jesteśmy ogromnie wdzięczni . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
612 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid Niedbała - awatar
Dawid Niedbała
50
antek i felek - awatar
antek i felek
30
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Janicki - awatar
Jakub Janicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola B. - awatar
Ola B.
20
kasienka - awatar
kasienka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij