Zbiórka Pomóżmy Bartusiowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Bartusiowi

16 604 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Paszkowska - awatar

Katarzyna Paszkowska

Organizator zbiórki

Kochani ! 

Jestem mamą już prawie 4 letniego Bartusia ,który jest skrajnym wcześniakiem urodzonym w 29 tygodniu ciąży z wagą zaledwie 1200 gramów . Niestety los nie oszczędził go,ponieważ w piętnastej dobie życia doszło pierwszy raz do zatrzymania akcji krążeniowo-oddechowej ,przez 40 minut lekarze walczyli aby Bartek był dziś z nami, przyczyną tej sytuacji była odma płuca lewego ,którego górny płat musiał zostać usunięty ,aby Bartek przeżył. W wyniku niedotlenienia Bartuś choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe jest to postać spastyczna, ma uszkodzone nerwy wzrokowe, dysplazje oskrzelowo -płucną, przez co bardzo często choruje na zapalenie płuc i oskrzeli, leukomalacje okołokomorową,opóźniony rozwój psycho-ruchowy , nie potrafi samodzielnie siedzieć, trzymać przedmiotów ,nie przekręca się z pleców na brzuch ,nie raczkuje . Mając 2 lata nauczył się przemieszczać na brzuchu mimo cierpienia ,które zniósł leżąc 2 miesiące na dziecięcym OIOMIE jest niesamowicie uśmiechniętym,kochanym dzieckiem ,które codziennie swoją ciężką pracą pokazuje jak bardzo jest ciekawy świata i jak bardzo chce zdobywać nowe umiejętości a my jako rodzice zrobimy wszystko ,aby zapewnić Bartusiowi lepsze życie .Zwracamy się z ogromną prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na sprzęt medyczny -pionizator ,ortezy, potrzebny jest już również wózek inwalidzki spacerowy wyprofilowany oraz baaardzo kosztowna systematyczna rehabilitacja. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę . Dziękujemy !!!❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Paszkowska - awatar

  Katarzyna Paszkowska

  12.04.21
  12.04.21

  Kochani ! Dziękujemy z całego serca za tak dużą pomoc , uaktualniłam zbiórkę Bartka, ponieważ konto na pomagam jest już puste a wydatki ogromne;( przymierzamy się do zakupu wózka aktywnego co niesie za sobą duży koszt . Jeszcze raz dziękujemy !!❤️❤️😍

  Zdjęcie aktualizacji 66 625

Komentarze


 • Martyna i Uwe - awatar

  Martyna i Uwe

  23.04.21
  23.04.21

  Życzymy wam wszystkiego najlepszego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.11.20
  06.11.20

  Zdrówka ❤️

 • Jolanta Perkowska - awatar

  Jolanta Perkowska

  28.09.19
  28.09.19

  Sciskam

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  07.09.19
  07.09.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Iwona i Arek - awatar

  Iwona i Arek

  07.09.19
  07.09.19

  Życzymy zdrowia dla Bartusia

16 604 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 180 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Paszkowska - awatar

Katarzyna Paszkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 180

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Paula G - awatar
Paula G
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna i Uwe - awatar
Martyna i Uwe
400
Malwina - awatar
Malwina
50
Paulina Skorupska - awatar
Paulina Skorupska
100
Marta Sobczyszyn - awatar
Marta Sobczyszyn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij