Zbiórka Stworzenie Klubu Bokserskiego - miniaturka zdjęcia

Stworzenie Klubu Bokserskiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Stworzenie Klubu Bokserskiego - zdjęcie główne

Stworzenie Klubu Bokserskiego

2 821 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Tobolczyk - awatar

Przemysław Tobolczyk

Organizator zbiórki

O co chodzi? : Stworzenie Klubu Bokserskiego dla dzieci i młodzieży w Mieście Róż. Chcemy stworzyć w Kutnie idealne miejsce do trenowania dla dzieciaków. Kub bokserski, którego główną misją będzie przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz hamowanie następstw patologii społecznej. Pragniemy stworzyć możliwość kompleksowej opieki nad tym miejscem do wielowymiarowego rozwoju uczęszczających tam dzieci. Jako organizacja Fight Rose działająca w branży sportowej, będziemy wspierać systematycznie rozwój tej nowo powstałej przestrzeni treningowej w Kutnie. Obecnie dzieciaki podejmują treningi na ul. Bema, jest to pomieszczenie które potrzebuje poprawy jakości funkcjonowania. Koszty odnowienia tego miejsca są spore. Trzeba odrestaurować salę, sanitaria, kupić maty, sprzęt. Będziemy Was systematycznie informować o przebiegu działań Klubu Bokserskiego do momentu nadana nazwy i oficjalnego otwarcia. Chcemy prosić Was o wsparcie tej idei. Dlatego jeżeli ktoś z Was chciałby wspomóc nasze działania klikajcie w link zrzutki! Za każdą wpłaconą nawet najmniejszą kwotę bardzo dziękujemy. Wierzymy, że razem oficjalnie przetniemy wstęgę do nowego Klubu Bokserskiego w Kutnie . Dziękujemy w imieniu dzieciaków #fightroseteam 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamil Popławski - awatar

  Kamil Popławski

  22.03.2022
  22.03.2022

  Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2022
  16.01.2022

  Z FARTEM

 • Piotr Ciesielski - awatar

  Piotr Ciesielski

  02.01.2022
  02.01.2022

  Powodzenia Pozdrawiamy z holandii Tygrys Boxing Club

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2021
  18.12.2021

  💪👊

2 821 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Tobolczyk - awatar

Przemysław Tobolczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Rafał - awatar
Rafał
20
Kamil Popławski - awatar
Kamil Popławski
100
Prezes - awatar
Prezes
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Wielgus - awatar
Małgorzata Wielgus
80
Michal ziolek - awatar
Michal ziolek
170
Bartłomiej Sudomir - awatar
Bartłomiej Sudomir
130
Klepczarki :) - awatar
Klepczarki :)
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij