Zbiórka Zbiórka na badania dla Mateusza - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na badania dla Mateusza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na badania dla Mateusza - zdjęcie główne

Zbiórka na badania dla Mateusza

731 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kujawa - awatar

Grażyna Kujawa

Organizator zbiórki

 Jestem mamą Mateuszka. Zbieram na badania Genetyczne dzięki którym będzie można ustawić leczenie dla Mateusza i na aparat na ząbki dzięki któremu będzie miał równe izdrowe  ząbki. Mateusz urodził się z wadą serca miał niedomykalność między przedsionkową teraz powstał Tętniak IAS. Obecnie Mateusz ma 7 lat oprócz Padaczki Lekkoopornej,  Niedoczyności Tarczycy,  ma Astmę, bezdechy nocne, wada postawy gdzie potrzebna jest rehabilitacja, otyłość, ma również prawą nóżkę krótszą o 9 milimetrów.  Dzieki tej zbiórce będę mogła zapłacić za badania dzięki którym lekarze neurolodzy będą mogli ustawić leczenie Mateuszowi bo leki które  bierze po jakimś czasie przestają działać. Potrzebny jest mu również aparat na ząbki aby miał równe. Chciałabym aby mój synek mógł normalnie żyć, ale nie stać mnie na te badania. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w zbiórce. Pomóżmy Mateuszowi. Z góry bardzo wszystkim dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
731 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kujawa - awatar

Grażyna Kujawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Kamil Wieśniuk - awatar
Kamil Wieśniuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania M. - awatar
Ania M.
160
Katarzyna Pietrzak - awatar
Katarzyna Pietrzak
50
Yuliia Rybalka - awatar
Yuliia Rybalka
20
Gosia Gosia - awatar
Gosia Gosia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nati - awatar
Nati
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij