Zbiórka Zbiórka na badania dla Mateusza - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na badania dla Mateusza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na badania dla Mateusza - zdjęcie główne

Zbiórka na badania dla Mateusza

731 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kujawa - awatar

Grażyna Kujawa

Organizator zbiórki

 Jestem mamą Mateuszka. Zbieram na badania Genetyczne dzięki którym będzie można ustawić leczenie dla Mateusza i na rzeczyktóre są potrzebne do leczenia. Mateusz urodził się z wadą serca miał niedomykalność między przedsionkową teraz powstał Tętniak IAS. Obecnie Mateusz ma 11 lat oprócz Padaczki Lekkoopornej,  Niedoczyności Tarczycy,  ma Astmę, bezdechy nocne,wada wzroku ,gdzie co roku musimy robić nowe okulary, wada postawy gdzie potrzebna jest rehabilitacja, otyłość, ma również prawą nóżkę krótszą o 9 milimetrów.  Dzieki tej zbiórce będę mogła zapłacić za badania dzięki którym lekarze neurolodzy będą mogli ustawić leczenie Mateuszowi bo leki które  bierze po jakimś czasie przestają działać. Potrzebne są mu również inne rzeczy potrzebne w leczeniu. Chciałabym aby mój synek mógł normalnie żyć, ale nie stać mnie na te badania i na inne rzeczy. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w zbiórce. Pomóżmy Mateuszowi. Z góry bardzo wszystkim dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
731 zł  z 10 800 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Kujawa - awatar

Grażyna Kujawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Kamil Wieśniuk - awatar
Kamil Wieśniuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania M. - awatar
Ania M.
160
Katarzyna Pietrzak - awatar
Katarzyna Pietrzak
50
Yuliia Rybalka - awatar
Yuliia Rybalka
20
Gosia Gosia - awatar
Gosia Gosia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nati - awatar
Nati
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij