Zbiórka leczenie b. chorej Almy - zdjęcie główne

leczenie b. chorej Almy

210 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Jasiuwian - awatar

Ola Jasiuwian

Organizator zbiórki

Od zawsze był mi bardzo bliski temat pomocy szczególnie zwierzętom, które zostały pokrzedzone przez los i z różnych powodów straciły właściela czyli są tak naprawdę niczyje,nikt się o nie nie troszczy, nie dba. A juz najbardziej porusza mnie los zwierząt starych i chorych. Dlatego też chciałabym dzisiaj w tym miejscu prosić o pmoc dla Almy, suczki około 8-letniej wyciągniętej ostatnio ze schroniska, bardzo chorej ponieważ rozpoznano u niej czyraczycę okołoodbytową, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie zewnętrznych kanałów słuchowych i przewlekłe zapalenie jelita grubego. Przez cały czas pobytu w schronisku nie była diagnozowana ani leczona, aż strach pomyśleć jak cierpiała. Niestey czeka ją długie i drogie leczenie. Jej los poruszył wiele osób do głębi, gdyż tyle bólu i cierpienia w jednym psie. A trzeba dodać jeszcze, że Alma po doświadczeniach przebytych w schronisku jest bardzo zalękniona i przerażona. Jest pod opieką pewnego stowarzyszenia, które pomaga jeszcze innym psiakom starym i chorym wyciągniętym z bardzo złego schroniska.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daria L - awatar

    Daria L

    02.03.2018
    02.03.2018

    Niech bidulka szybko wraca do zdrowia .

210 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Jasiuwian - awatar

Ola Jasiuwian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria L - awatar
Daria L
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij