Zbiórka leczenie b. chorej Almy - miniaturka zdjęcia

leczenie b. chorej Almy

Zbiórka leczenie b. chorej Almy - zdjęcie główne

leczenie b. chorej Almy

210 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Ola Jasiuwian - awatar

Ola Jasiuwian

Organizator zbiórki

Od zawsze był mi bardzo bliski temat pomocy szczególnie zwierzętom, które zostały pokrzedzone przez los i z różnych powodów straciły właściela czyli są tak naprawdę niczyje,nikt się o nie nie troszczy, nie dba. A juz najbardziej porusza mnie los zwierząt starych i chorych. Dlatego też chciałabym dzisiaj w tym miejscu prosić o pmoc dla Almy, suczki około 8-letniej wyciągniętej ostatnio ze schroniska, bardzo chorej ponieważ rozpoznano u niej czyraczycę okołoodbytową, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie zewnętrznych kanałów słuchowych i przewlekłe zapalenie jelita grubego. Przez cały czas pobytu w schronisku nie była diagnozowana ani leczona, aż strach pomyśleć jak cierpiała. Niestey czeka ją długie i drogie leczenie. Jej los poruszył wiele osób do głębi, gdyż tyle bólu i cierpienia w jednym psie. A trzeba dodać jeszcze, że Alma po doświadczeniach przebytych w schronisku jest bardzo zalękniona i przerażona. Jest pod opieką pewnego stowarzyszenia, które pomaga jeszcze innym psiakom starym i chorym wyciągniętym z bardzo złego schroniska.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daria L - awatar

    Daria L

    02.03.18
    02.03.18

    Niech bidulka szybko wraca do zdrowia .

210 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Ola Jasiuwian - awatar

Ola Jasiuwian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria L - awatar
Daria L
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij