Czy przetrwa Chata

73 075 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 350 osób


… Nie wiem od czego zacząć … Nie mamy pieniędzy żeby dalej działać .. Ten rok rozpoczął się kiepsko.. myślałam że będzie coraz lepiej . Niestety jest coraz gorzej. Jesteśmy od 3 tygodni bez samochodu. Silnik padł .. wymieniamy po raz kolejny na inny używany

 To 18 letnie auto które przejechalo 500 tysięcy kilometrów . Na poszukiwania Sonii wydaliśmy 4.500 złotych

Nie mamy za co opłacić faktur w lecznicach , co tydzień wydajemy 3 tysiące żeby zakupić karmę dla naszych podopiecznych . Zjadają nas codzienne koszty . Dochodzą codzień nowe . Utrzymanie Chaty to codzienna walka o jutro . To jak szpital połączony z domem dziecka .. Sieroty , porzucone , chore i pozbawione domu znalazły swoje miejsce w Chacie .

Nie potrafię ratować ich dalej bez pieniędzy .. Kto ma jedno zwierzę niech pomnoży wszystkie koszty razy 100.. Bo Chata to 36 psów i 64 koty.. Wymagające opieki pomocy i indywidualnego podejścia .. niestety pieniądze to najważniejszy element układanki .. Bez nich nie damy rady ..

Jestem z nimi 24 godziny na dobę tu śpię tu jestem dia nich i z nimi
Nie wychodze po 8 godzinach do domu gdzie odpocznę od stresu i pracy..Jestem.tu cały czas ..


Proszę o pomoc dla nich, nie dla siebie..To nie ja je tu ściągnęłam..zostałam poproszona o pomoc. I nie odmówiłam.  Teraz ja o tą pomoc proszę. Dla nich ...A jeśli komuś przychodzi do głowy ze to taka lekka praca i życie kosztem zwierząt..to zapraszam..na tydzień...parę dni ..pobyć tu popracować 24 godziny..Potem zapraszam dopiero do dyskusji o życiu lekkim i przyjemnym . Nie mam niedziel,świat lub przerwy ..Nie mogę OT  tak wyjść.  Ale w tym świecie zawiści, hejtu i wrogości między ludźmi dziękuję Bogu ze mogę być ze zwierzętami.. Tyle razy hejterzy próbowali wszystkich sil aby zniszczyć to miejsce ..Nie zdążać sobie sprawy w swoich małych mózgach że niszczą zwierzęta nie mogąc im dać nic w zamian ..


Nie potrafię ratować ich dalej bez pieniędzy .. Kto ma jedno zwierzę niech pomnoży wszystkie koszty razy 100.. Bo Chata to 36 psów i 64 koty.. Wymagające opieki pomocy i indywidualnego podejścia .. niestety pieniądze to najważniejszy element układanki .. Bez nich nie damy rady ..
Proszę pomoz Chacinym nadal mieć swoją Chatę .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Halina - awatar

  Halina

  26.05.2024
  26.05.2024

  Mam nadzieję, że ChATA przetrwa.Rozsądnych i wrażliwych ludzi nie brakuje.Proszę nie rezygnować z walki o dotacje u lokalnych w ładz,szczególnie przed wyborami, może zmięknie serce.Obiecywali,że zabiorą niesłusznie i na dziko przyznawane dotacje przez poprzednich notabli,teraz miało być sprawiedliwie. Takie zwierzaki też muszą być widziane. Andrzej Halicki walczy na tym polu dość skutecznie teraz bardzo zaangażowany w Kampanię.Piszę mu polubienia i wspieram w walce o wygranie wyborów,bo to wrażliwy czlowiek na krzywdę braci mniejszych. Napiszcie prośbę o pomoc.To ostatni tydzień kampanii.Trzymam jciuki i wspieram datkami w miare możliwości.

 • Rodzinka Szkocja - awatar

  Rodzinka Szkocja

  25.05.2024
  25.05.2024

  Zawsze warto pomagać.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.2024
  23.05.2024

  Trzymam kciuki! Jesteście genialni <3

 • Gosia - awatar

  Gosia

  22.05.2024
  22.05.2024

  Pomagamy i trzymamy kciuki :-) dobrego dnia

 • Kacper Pietrzak - awatar

  Kacper Pietrzak

  30.04.2024
  30.04.2024

  Na sigma pieska

73 075 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 350 osób

Wpłaty: 1 350

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika Woźnica - awatar
Dominika Woźnica
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
590
Lidia - awatar
Lidia
5
Kamila - awatar
Kamila
50
Paulina - awatar
Paulina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij