
Witam, bardzo prosze o pomoc.
Jestem w sieci długów , pożyczek , chwilówek, nie wiem kiedy to sie stało. Wiem ze popełniłam duzo błędów. Ale chce z tego wyjsc. Zaczac normalnie zyc , wyjsc z długów.
Chce kazdego dnia wstawac z uśmiechem na twarzy byc lepszym człowiekiem.
Prosze o pomoc…
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!