Zbiórka Pomoc dla finalisty "Mam talent" - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla finalisty "Mam talent" Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc dla finalisty "Mam talent"

491 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Igor Konieczny ma 13 lat i mieszka w Lęborku.Większość z Was  kojarzy go z XI edycji programu „Mam talent”, w którym został finalistą.

Jego pasją jest muzyka i śpiew.Samodzielnie nauczył się grać na ukulele, ten instrument towarzyszył mu także w czasie występu w „Mam talent”. 

Pasja Igora zdominowała jego codzienność i stała się nieodłącznym elementem życia. Muzyka to cały jego świat. Chłopiec zaczął uczęszczać na lekcje śpiewu, samodzielnie uczy się też grać na pianinie. Oprócz tego, że gra i śpiewa, jest także autorem wielu piosenek, do których skomponował nie tylko muzykę, ale również słowa. 

Igor bardzo często występuje na scenie, bierze udział w koncertach charytatywnych. Proszony o wzięcie udziału w tego typu inicjatywach- nigdy nie odmawia. Pomaga, kiedy tylko może, a tym razem sam prosi o pomoc. 

Największym pragnieniem Igora jest dalszy rozwój, niestety pasja ta jest niezwykle kosztowna. Marzy o gitarze, na której mógłby tworzyć kolejne muzyczne perełki, jednak jej koszt przewyższa możliwości finansowe jego rodziny.  

Bardzo prosimy o wsparcie młodego artysty i podarowanie mu szansy na dalszy rozwój.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
491 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Slysly - awatar
Slysly
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Stachecka - awatar
Alicja Stachecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowo - awatar
Anonimowo
20
Emilia Wieczorkiewicz - awatar
Emilia Wieczorkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij