Zbiórka Pomoc dla finalisty "Mam talent" - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla finalisty "Mam talent" Jak założyć taką zbiórkę?

Pomoc dla finalisty "Mam talent"

491 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Igor Konieczny ma 13 lat i mieszka w Lęborku.Większość z Was  kojarzy go z XI edycji programu „Mam talent”, w którym został finalistą.

Jego pasją jest muzyka i śpiew.Samodzielnie nauczył się grać na ukulele, ten instrument towarzyszył mu także w czasie występu w „Mam talent”. 

Pasja Igora zdominowała jego codzienność i stała się nieodłącznym elementem życia. Muzyka to cały jego świat. Chłopiec zaczął uczęszczać na lekcje śpiewu, samodzielnie uczy się też grać na pianinie. Oprócz tego, że gra i śpiewa, jest także autorem wielu piosenek, do których skomponował nie tylko muzykę, ale również słowa. 

Igor bardzo często występuje na scenie, bierze udział w koncertach charytatywnych. Proszony o wzięcie udziału w tego typu inicjatywach- nigdy nie odmawia. Pomaga, kiedy tylko może, a tym razem sam prosi o pomoc. 

Największym pragnieniem Igora jest dalszy rozwój, niestety pasja ta jest niezwykle kosztowna. Marzy o gitarze, na której mógłby tworzyć kolejne muzyczne perełki, jednak jej koszt przewyższa możliwości finansowe jego rodziny.  

Bardzo prosimy o wsparcie młodego artysty i podarowanie mu szansy na dalszy rozwój.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
491 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Slysly - awatar
Slysly
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Stachecka - awatar
Alicja Stachecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowo - awatar
Anonimowo
20
Emilia Wieczorkiewicz - awatar
Emilia Wieczorkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij