Zbiórka Pomoc dla finalisty "Mam talent" - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla finalisty "Mam talent"

Pomoc dla finalisty "Mam talent"

491 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Igor Konieczny ma 13 lat i mieszka w Lęborku.Większość z Was  kojarzy go z XI edycji programu „Mam talent”, w którym został finalistą.

Jego pasją jest muzyka i śpiew.Samodzielnie nauczył się grać na ukulele, ten instrument towarzyszył mu także w czasie występu w „Mam talent”. 

Pasja Igora zdominowała jego codzienność i stała się nieodłącznym elementem życia. Muzyka to cały jego świat. Chłopiec zaczął uczęszczać na lekcje śpiewu, samodzielnie uczy się też grać na pianinie. Oprócz tego, że gra i śpiewa, jest także autorem wielu piosenek, do których skomponował nie tylko muzykę, ale również słowa. 

Igor bardzo często występuje na scenie, bierze udział w koncertach charytatywnych. Proszony o wzięcie udziału w tego typu inicjatywach- nigdy nie odmawia. Pomaga, kiedy tylko może, a tym razem sam prosi o pomoc. 

Największym pragnieniem Igora jest dalszy rozwój, niestety pasja ta jest niezwykle kosztowna. Marzy o gitarze, na której mógłby tworzyć kolejne muzyczne perełki, jednak jej koszt przewyższa możliwości finansowe jego rodziny.  

Bardzo prosimy o wsparcie młodego artysty i podarowanie mu szansy na dalszy rozwój.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
491 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Konieczna - awatar

Ewelina Konieczna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Slysly - awatar
Slysly
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Stachecka - awatar
Alicja Stachecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowo - awatar
Anonimowo
20
Emilia Wieczorkiewicz - awatar
Emilia Wieczorkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij