Zbiórka Mój nowy zdrowy uśmiech - zdjęcie główne

Mój nowy zdrowy uśmiech

231 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wójcik - awatar

Małgorzata Wójcik

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Małgorzata i jestem mamą piątki wspaniałych dzieci, jednym z nich jest mój najmłodszy syn Artur, który niedługo kończy 5 latek. To właśnie dla niego proszę o pomoc. Arturek jest cudownym uśmiechniętym dzieckiem, pieniążki które staram się zebrać są potrzebne na jego ząbki, które są niestety na prawdę w bardzo złym stanie, co chwila rozwija się zapalanie co oznacza kolejna osłabiający antybiotyk, wiąże się to z ogromnym bólem dla tak małego dziecka, nawet niektóre posiłki przez niego spożywane powodują problem. Pieniążki są potrzebę na operację która wiąże się z wysokim kosztem w którym moja sytuacja nie pozwala na pokrycie kosztów bardzo tego potrzebuje a przede wszystkim Arturek, chce aby każdy jego dzień zaczynał się z uśmiechem na twarzy... Dlatego proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna każdej osobie, liczy się każda złotówka, za którą będę dziękować. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
231 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wójcik - awatar

Małgorzata Wójcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Asia K. - awatar
Asia K.
10
Jadwiga Marzec - awatar
Jadwiga Marzec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Dzięcioł - awatar
Kasia Dzięcioł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij