Zbiórka nabycie samochodu - zdjęcie główne

nabycie samochodu

0 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Kula - awatar

Janusz Kula

Organizator zbiórki

jestem obecnie bezrobotny.po śmierci mamusi którą się opiekowałem w trakcie choroby przed śmiercią przytyłem i obecnie ważęonad 160kg od 3 lat staram się znależć pracę bezskutecznie staram się również schudnąć co przychodzi mi to z wielką trudnością choć powoli udaje mi się to jednak to bardzo trudne gdyż utrzymuję się z zapomogi z OSP i po zapłacie opłat pozostaje mi na życie 160zł a mam już 63 lata i ciężko mi gdzieś dorobić choć całe życie pracowałem w polsce i za granicą i nie nauczony jestem być uzalleżninym od kogoś dlatego chciałbym kupić samochód żeby iść na taksówkę i zacząć normalnie egzystować wstyd mi że muszę o to prosić ale obiecuję że jak mi się uda zrealizować moje marzene to ja zkolei na pewno pomogę ludziom którzy tej pomocy będą potrzebowali gdyż jestem sam i nie mam swojej rodziny,jestem kawalerem.Z gory uprzejmie dziękuję za pochyleniem nad moją historią dziękuję      

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Kula - awatar

Janusz Kula

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij