
Cześć jestem Mateusz z okazji zbliżających się świąt mam Zamiar wkrótce zachęcić każdego do wzięcia udziału w ride Christmas Szczecin.
zbieramy środki na różne nagrody dla uczestników oraz nie tylko mam też zamiar każdemu kupić czapkę mikołaja oraz zachęcimy do ozdobienia swoich dwóch kółek. Kwota tysiąc zł jest naprawdę niewielka ale mamy pewien plan na ten budżet mamy nadzieję że każdy wpłacający zrozumie jakie mamy teraz trudne warunki w Polsce i wesprze nas. Dziękujemy bardzo za każdą wpłaconą złotówkę POZDRAWIAMY
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!