Zbiórka Wsparcie po pożarze dla Teściów - miniaturka zdjęcia

Wsparcie po pożarze dla Teściów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie po pożarze dla Teściów - zdjęcie główne

Wsparcie po pożarze dla Teściów

18 330 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Grabowska - awatar

Aneta Grabowska

Organizator zbiórki

Witajcie

Celem zbiórki jest pomoc mamie i tacie mojego męża, którzy w piątek 06.05 w ciągu kilku chwil stracili dorobek całego życia. W godzinach popołudniowych w ich domu w Sztutowie zaczął palić się strych i dach ich mieszkania, a następnie woda, którą strażacy gasili pożar doszczętnie zalała ich dom. Dach nadaje się do całkowitej wymiany, a mieszkanie czeka generalny remont. Praktycznie wszystko w środku zostało zalane wodą i nie nadaję się do użytku. Koszty jakie ich czekają w związku z tą tragedią są poza ich zasięgiem. Moi teściowie zamiast cieszyć się zasłużoną emeryturą muszą niejako zacząć życie od początku. 

Proszę ludzi dobrej woli o pomoc, głęboko wierzę w to, że rodzice męża z Państwa pomocą szybko staną na nogi.

Dziękuje

Aneta Grabowska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Beata D. - awatar

  Beata D.

  14.05.2022
  14.05.2022

  Wytrwałości! 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  Powodzenia

 • Magda - awatar

  Magda

  11.05.2022
  11.05.2022

  Powodzenia ❤️

18 330 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Grabowska - awatar

Aneta Grabowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 157

Basia - awatar
Basia
20
Michal Chmiel - awatar
Michal Chmiel
200
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Paweł - awatar
Paweł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Basia - awatar
Basia
20
Irek H - awatar
Irek H
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij