Zbiórka Podróż marzeń po Australii - miniaturka zdjęcia

Podróż marzeń po Australii Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Podróż marzeń po Australii - zdjęcie główne

Podróż marzeń po Australii

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Mętel - awatar

Marta Mętel

Organizator zbiórki

Witam wszystkich odwiedzających moją zbiórkę.

Mam na imię Marta, w tym roku skończę 29 lat i jak wielu z nas mam marzenia. Jednym z nich jest podróż po Australii na moje 30 urodziny. Jednak nawet z najniższym budżetem dziennym po podliczeniu taka podróż nie jest na moją kieszeń. Obecnie pracuję jako niania dla mojej 2 letniej chrześnicy za co moja pensja wynosi 1.500zł.

Z tej kwoty muszę się utrzymać. Jadąc do Australii pieniądze zostaną przede wszystkim wydane na loty, wejściówki podczas zwiedzania, wyżywienie oraz przejazdy miejscowe. Noclegi mam już zapewnione u przyjaciółki, która żyje tam od 10 lat. 

Dlaczego organizuje zbiórkę i nie mogę poprosić o wsparcie rodziny? Ponieważ nie utrzymuje z nimi kontaktów, nigdy nie mogłam na nich liczyć w kwestii życia codziennego, wykształcenia czy nawet zadbania o moje zdrowie. Nie chciała bym poruszać tutaj szczegółów ponieważ to ciężki i wstydliwy dla mnie temat. 

Dlaczego Australia? Ponieważ raz w życiu chciała bym zobaczyć niezwykłe miejsca, trochę egzotyki, której u nas nie ma. 

Gdyby ktoś szukał mnie na FB, nie korzystam tam z prawdziwego nazwiska aby nikt z rodziny nie mógł mnie znaleźć. Można znaleźć mnie pod Marta Major.

Za każdą wpłaconą złotówkę dziękuję z całego serca. Dobro wraca do każdego podwójnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Mętel - awatar

Marta Mętel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij