Zbiórka Dni Kultury Włoskiej i Polskiej - miniaturka zdjęcia

Dni Kultury Włoskiej i Polskiej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dni Kultury Włoskiej i Polskiej - zdjęcie główne

Dni Kultury Włoskiej i Polskiej

980 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W Białowieży od 6 do 8 września , na łące, pośród dźwięków i woni natury, przygotowujemy polsko-włoskie święto. Kochamy krajobraz pogranicza, Puszczę Białowieską, fotografię, dobre kino, chcemy dzielić się wiedzą, tańczyć, gotować i czuć smak życia w zgodzie z naturą.

Jesteśmy grupą przyjaciół z Podlasia, Wrocławia i Włoch.  Działamy w lokalnych organizacjach. Festiwal tworzymy pod skrzydłami Fundacji Biała Wieża, propagującej oparty na miłości kontakt człowieka i przyrody.


W programie festiwalu znajdą się:

- warsztaty z Joanną Jakubiuk, artystką kulinarną, która żyje i gotuje zgodnie z rytmem natury,

- potańcówka z Kapelą Batareja w pięknej scenerii Carskiego Dworca Białowieża Pałac,

- językowe, polsko-włoskie gry terenowe i zabawy, wesołe lekcje włoskiego i polskiego z Agnieszką Gajewą i Grażyną Chyrą,

- warsztaty ziołowe z Bogusią Czarkowską,

- tworzenie artystycznych makatek z Marią Dek,

- wycieczki po Puszczy Białowieskiej,

- kino włoskie i podlaskie pod chmurką,

- zabawne lekcje polsko-włoskie,

- wykłady i pokazy slajdów w kręgu polskiego i włoskiego pogranicza, swoje fotografie zaprezentują Francesca de Franceschi i Rafał Lewandowski.


Szczegóły wydarzenia na stronie: facebook.com/events/1095490044172498/


Festiwal Kultury Włoskiej i Polskiej to święto niekomercyjne, tworzymy je dzięki marzeniom i społecznej pracy wielu osób. Nasze zaangażowanie jednak nie wystarczy, żebyśmy mogli pokryć wszystkie koszty związane z wydarzeniem, dlatego serdecznie prosimy Was o pomoc!


Z pieniędzy zebranych podczas zbiórki chcemy opłacić:

- honorarium dla Kapeli Batareja i wynajem Dworca Białowieża Pałac na koncert i potańcówkę,

- honoraria dla lektorów języka włoskiego i tłumaczy,

- honoraria dla prelegentów przygotowujących prezentacje,

- wynagrodzenie dla artystki kulinarnej, Joanny Jakubiuk, która będzie częstowała nas swoimi pysznymi pomysłami,

- zakup produktów, z których zostaną przygotowane włoskie i podlaskie przysmaki.


Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę, a tym samym za ogromną pomoc przy współtworzeniu festiwalu.


W podziękowaniu przygotowaliśmy dla Was książki wydawnictwa Biała Wieża: Bubuś Puchaczek, Żubr na zebrze, Czas Żurawi. Każdy, kto wpłaci imiennie 50 i więcej złotych, otrzyma wybraną publikację.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Szeptucha - awatar

    Szeptucha

    27.08.2019
    27.08.2019

    Wspieram jak mogę, bo mądry pomysł.

980 zł  z 7 600 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Leszczynska - awatar
Katarzyna Leszczynska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Szeptucha - awatar
Szeptucha
20
Grażyna Chyra - awatar
Grażyna Chyra
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij