Zbiórka Wyrzucili na pewną śmierć - zdjęcie główne

Wyrzucili na pewną śmierć

750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Czapnik - awatar

Krzysztof Czapnik

Organizator zbiórki

Spędziała półtora roku na poniewierce mieszkając na wąskim murki przed blokiem w którym kiedyś wiodła domowe życie. Jej ludzie się wyprowadzili do domu, ale jej nie zabrali. Skazali Ją na życie w strachu i tęsknocie przy śmietniku. Była tam ciągle, w upale, zimnie i deszczu jakby się bała odejść gdyby Ją wołali. Nie zawołali bo zapomnieli już zapewne, że kiedyś była. Mijały miesiące, a ona wiernie jak pies czekała nadal. Była zrezygnowana i patrzyła z przymrużonymi oczami. Wyglądała jak posąg, smutny posąg bez wiary i chęci do życia. Wypatrzyła Ją wolontariuszka z Kociego Losu i codziennie wynosiła jej posiłek. Nie wiedzieć czemu Kotka rezygnowała z posiłku jakby czuła, że coś złego może się stać. Pewnego razu zaniepokojona wolontariuszka poszła sprawdzić w nocy dlaczego głodny kot nie je i się okazało, że ktoś wsypuje szpilki do miseczek. Trudno to nawet skomentować. Od tego momentu kotka dostawa posiłek na murek bo aby żyć musiała jeść. Skubała odrobinę ale bez apetutu.

Której nocy koteczka wyszła wolontariuszce na przeciw i wtedy ta usłyszała jak ciężko koteczka oddycha, jaka jest słaba i jak bardzo potrzebuje pomocy. Nie bylo wyjścia. Noc spędziła w mieszkaniu by rano niemal na sygnale wylądować w lecznicy. To był ostatni moment na ratunek. Silne zapalenie płuc, złamany na ostro kieł który się wbijał w ciałko i rany w pysiu od szpilek. Koteczka została w szpitalu by móc Ją intensywnie leczyć, by przeżyła. Kiedy Jej stan nie zagrażał już życiu przeszła zabieg w pysiu by móc jeść i żyć bez bólu.

Teraz zaopiekowana w domu tymczasowym zdrowa uczy się zaufać znów człowiekowi by kiedyś móc mieć znów swoich ludzi i prawdziwy dom, który się Jej nie pozbędzie.

 Dziewczynom z Kociego Losu został dług do zapłaty za Jej ratowanie.

Jeśli możecie to  okażcie serduszko bo Koci Los ma pod opieką wiele takich Bied jak Ona.

Wszystkie zabrane środki zostaną przekazane na poczet długu w Lecznicy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.09.2019
    25.09.2019

    Zdrowiej kotku 💕

750 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Czapnik - awatar

Krzysztof Czapnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
monigru - awatar
monigru
10
enem - awatar
enem
20
Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Przyboś - awatar
Bartosz Przyboś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Zalewska - awatar
Katarzyna Zalewska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij