Zbiórka Nie chce umierać - zdjęcie główne

Nie chce umierać

20 380 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Nazywam się Matylda, mam 12 lat. 

Od 9 r.ż. zaczęłam chorować. Na początku było to ograniczanie cukrów i tłuszczy , później już całkowite eliminowanie większości produktów… 

Od małego interesowała się sportem, najpierw Judo , później piłka ręczna.         W wieku 9 lat już wiedziałam co będę robiła w życiu…. Chciałam założyć szkołę Judo i kontynuować moją ogromną pasję. W wieku 11 lat waga dość mocno zaczeła spadać, miałam kontuzje, izolowałam się od rówieśników… Od tego momentu moje życie zaczęło się drastycznie zmieniać - choroba zaczęła wychodzić na pierwszy plan i mną rządzić… 

W marcu tego roku z powodu tragicznego stanu zdrowia znalazłam się w szpitalu w Zabrzu, na oddziale endokrynologii, gdzie również ,,leczą" zaburzenia odżywiania. Byłam tam dokarmiana sądom przez 2-3 miesiące. 

 Po wyjściu ze szpitala w maju dość dobrze sobie radziła , zaczęła się praca z psychoterapeutą, psychodietetykiem , było już światełko w tunelu, że idziemy w dobrą stronę. Niestety od połowy października zaznałam bardzo trudnego momentu w moim życiu … Mechanizmy chorobowe wróciły z zdwojoną siłą… znalazłam się znowu w szpitalu, znowu jestem karmiona sondom … błędne koło się toczy … Niestety jestem już na takim etapie choroby , że "ONA" jest silniejsza, głośniejsza, nie umiem jej sama przekrzyczeć…

Jedynie co może mi pomóc to prawdziwa, regularna psychoterapia, której niestety w szpitalach państwowych bardzo brakuje… 

Znalazłam ratunek w ośrodku Fundacji Drzewo Życia. Abym mogła żyć dalej i stawić czoła tej okrutnej chorobie potrzebuje turnusu terapeutycznego, który pomoże mi wygrać walkę z chorobą! 

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc bez, której sobie sama nie poradzę… 

Chcę żyć!

Chcę się cieszyć i być szczęśliwa!

Chcę nauczyć się jeść !

Chce spełniać swoje marzenia !

Nie chce umierać !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2022
  04.12.2022

  Pamiętamy o Tobie w modlitwach!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2022
  04.12.2022

  Zdrówka!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  04.12.2022
  04.12.2022

  Matylda wracaj do zdrowia😉

 • Agnieszka Niedzielska - awatar

  Agnieszka Niedzielska

  02.12.2022
  02.12.2022

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2022
  27.11.2022

  Poruszyła mnie ta historia, oby zbiórka się udała 🥺

20 380 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 277 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 277

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Angelika Welc - awatar
Angelika Welc
40
Choinka - awatar
Choinka
40
Joanna Rozenek - awatar
Joanna Rozenek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof Nawara - awatar
Krzysztof Nawara
15
Angelika Surma - awatar
Angelika Surma
30
Magda Skrebiec - awatar
Magda Skrebiec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij