Zbiórka Rehabilitacjna i leczenie - zdjęcie główne

Rehabilitacjna i leczenie

16 170 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Krupa - awatar

Izabela Krupa

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą tego oto mojego skarba Dawidka.Dawidek ma 12 lat.Jest chory na padaczkę,ma wadę OUN,Prawie nic nie mówi z otoczeniem porozumiewa się werbalnie mimiką i gestami.Nie woła potrzeb fizjologicznych(czasem się mu to uda) i nadal nosi pampersy.Jest nosicielem bakterii pneumokokowej i do dziś dnia robię mu drenaże by niezadławił się wydzieliną z gardełka.Koszty leczenia i rehabilitacji są duże.Ma słabe mięśnie i lekarze doradzili nam dy zakupić Dawidkowi rowerek rehabilitacyjny.Dzięki Wam Darczyńcim migliśmy go zakupić.Teraz zbieramy pieniążki na rehabilitacje i leczenie.BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ W IMIENIU WŁASNYM I MOJEGO SKARBEŃKA!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Krupa - awatar

  Izabela Krupa

  20.02.2021
  20.02.2021

  💗Kochani spędzony czas w Buskzdrój w szpitalu był DLA DAWIDKA czasem który spędził na intensywnych rehabilitacjach i ćwiczeniach. 💪 Dziękujemy Wam bardzo za waszą ogromną pomoc. Przed nami kolejne ćwiczenia i rehabilitację 😊. Nadal potrzebujemy Waszej pomocy 🙏. Rehabilitacja jest droga ale bardzo usprawnia DAWIDKA. Dziękujemy ŻE JESTEŚCIE Z NAMI. ZA WASZĄ POMOC NIE TYLKO FINANSOWĄ ZA WSPARCIE DUCHOWE KTÓRE RÓWNIEŻ SĄ BARDZO WAŻNE 😘😘😘

Komentarze


 • Karolina Wicha - awatar

  Karolina Wicha

  22.11.2021
  22.11.2021

  Loteria, 2 losy

 • Kinga Susek - awatar

  Kinga Susek

  16.11.2021
  16.11.2021

  Dieta Marii Dabrowskiej

 • Katarzyna Kulik - awatar

  Katarzyna Kulik

  15.11.2021
  15.11.2021

  Książeczka Kicia Kocia

 • Dulik Kasia - awatar

  Dulik Kasia

  11.09.2021
  11.09.2021

  Rowerek biegowy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2021
  21.05.2021

  jak najwięcej zdrowia dla Dawidka życzę

16 170 zł  z 38 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Krupa - awatar

Izabela Krupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 272

Ewelina Chociej - awatar
Ewelina Chociej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Gra kura i plastelina - awatar
Gra kura i plastelina
30
Agnieszka Skrzyniarz - awatar
Agnieszka Skrzyniarz
30
Wioletta Ochab - awatar
Wioletta Ochab
190
Agnieszka Krzysztofik - awatar
Agnieszka Krzysztofik
20
Bernadeta - awatar
Bernadeta
20
Karolina Wicha - awatar
Karolina Wicha
50
Natalia - awatar
Natalia
90
Dominika Stempnik - awatar
Dominika Stempnik
27

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij