Cześć! Jestem Maja i razem ze znajomymi zbieramy troche pieniędzy na schronisko żeby kupić potrzebne tam żeczy ( Ps.uzbierana suma nie idzie tylko na jedno schronisko )
0 zł
z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.