Zbiórka Leczenie trzech chorych psiaków - miniaturka zdjęcia

Leczenie trzech chorych psiaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie trzech chorych psiaków - zdjęcie główne

Leczenie trzech chorych psiaków

521 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Kwiat - awatar

Iza Kwiat

Organizator zbiórki


Jestem inspektorem zielonogórskiego Stowarzyszenia Biuro Ochrony Zwierząt. Działamy od 2012 roku. W tym czasie uratowaliśmy ponad 400 psów,  ponad 30 koni, kilkadziesiąt kotów jak również dzikie zwierzęta. Niestety jak jak każda organizacja pomagająca zwierzętom borykamy się z problemami finansowymi. Na początku marca odebraliśmy interwencyjnie 3 psiaki: dużego Jurika, małą Gusię i małego Ravelka ( imiona nadane po odebraniu ), których właściciel umarł w czerwcu ubiegłego roku. Rodzina zajęta walką o spadek zamknęła psiaki  w chlewie,  karmiąc chlebem rozmoczonym w wodzie. Woda do picia pochodziła wyłącznie z deszczówki. Na zdjęciach widać czarną ciecz, która służyła do picia i wnętrze chlewa, z którego małe psiaki nie były w ogóle wypuszczane. Mieszkały same na opustoszałej posesji od czasu do czasu "zaszczycane" wizytą krewnych zmarłego z michą chleba rozmoczonego w wodzie. Nie były oczywiście ani szczepione, ani tym bardziej leczone. Pseudoopiekunowie spadkobiercy praktycznie nic o nich nie wiedzieli. Teraz cała trójka przebywa w głogowskim przytulisku czekając na prawdziwe Domy.  U Ravela i Jurika wstępna diagnoza wykazała niedoczynność nerek spowodowaną warunkami w jakich przebywały. Psiaki zostały poddane leczeniu, szczepieniom, odpchleniu odrobaczeniu, przed nimi jeszcze kastracja. Wiele pracy kosztuje też ich socjalizacja.  Na początku wszystkiego się bały i nie potrafiły chodzić na smyczy. Pieniądze zostaną wykorzystane na pokrycie faktur za dotychczasowe leczenie i przyszłe, jak również kosztów pobytu w przytulisku do czasu znalezienia im domów. Dzięki Państwa wpłatom  będziemy mogli spłacić dług i zabezpieczyć dalszy pobyt psiaków. Da to nam równiweż możliwość pomagać innym potrzebującym zwierzętom. Pomoc Wasza wiele dla nas znaczy i będziemy Wam za nią bardzo wdzięczni. Z góry dziękujemy z całego serca.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Iza Kwiat - awatar

  Iza Kwiat

  24.04.2017
  24.04.2017

  Otrzymaliśmy fakturę za utrzymanie i leczenie, zabiegi kastracji, szczepienia, chipowanie, odpchlenie i odrobaczenie Gusi, Ravelka i Jurika. Koszty utrzymania obejmują marzec. Koszty weterynaryjne zamkną się w kwocie podanej na fakturze. mamy spory dług do zapłacenia dlatego jeszcze raz serdecznie prosimy Was o wsparcie. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogi pomagać następnym psiakom. Mamy też dobre wieści: Ravelek i Gusia po Wielkanocy trafiły do wspaniałych domów. Wrzucimy zdjęcia. Szukamy jeszcze domku Jurikowi. Oczywiście nie zmienia to faktu że musimy opłacić koszty za marzec. A koniec kwietnia tuż tuż. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Poniżej otrzymana faktura. Załącznik wyszczególniający poszczególne psiaki dołączymy dopiero jutro. W ciągu 12 godzin nie można wrzucić więcej niż jedno zdjęcie

  Zdjęcie aktualizacji 4 491

521 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Kwiat - awatar

Iza Kwiat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij