Zbiórka Leczenie trzech chorych psiaków - miniaturka zdjęcia

Leczenie trzech chorych psiaków

Zbiórka Leczenie trzech chorych psiaków - zdjęcie główne

Leczenie trzech chorych psiaków

521 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Iza Kwiat - awatar

Iza Kwiat

Organizator zbiórki


Jestem inspektorem zielonogórskiego Stowarzyszenia Biuro Ochrony Zwierząt. Działamy od 2012 roku. W tym czasie uratowaliśmy ponad 400 psów,  ponad 30 koni, kilkadziesiąt kotów jak również dzikie zwierzęta. Niestety jak jak każda organizacja pomagająca zwierzętom borykamy się z problemami finansowymi. Na początku marca odebraliśmy interwencyjnie 3 psiaki: dużego Jurika, małą Gusię i małego Ravelka ( imiona nadane po odebraniu ), których właściciel umarł w czerwcu ubiegłego roku. Rodzina zajęta walką o spadek zamknęła psiaki  w chlewie,  karmiąc chlebem rozmoczonym w wodzie. Woda do picia pochodziła wyłącznie z deszczówki. Na zdjęciach widać czarną ciecz, która służyła do picia i wnętrze chlewa, z którego małe psiaki nie były w ogóle wypuszczane. Mieszkały same na opustoszałej posesji od czasu do czasu "zaszczycane" wizytą krewnych zmarłego z michą chleba rozmoczonego w wodzie. Nie były oczywiście ani szczepione, ani tym bardziej leczone. Pseudoopiekunowie spadkobiercy praktycznie nic o nich nie wiedzieli. Teraz cała trójka przebywa w głogowskim przytulisku czekając na prawdziwe Domy.  U Ravela i Jurika wstępna diagnoza wykazała niedoczynność nerek spowodowaną warunkami w jakich przebywały. Psiaki zostały poddane leczeniu, szczepieniom, odpchleniu odrobaczeniu, przed nimi jeszcze kastracja. Wiele pracy kosztuje też ich socjalizacja.  Na początku wszystkiego się bały i nie potrafiły chodzić na smyczy. Pieniądze zostaną wykorzystane na pokrycie faktur za dotychczasowe leczenie i przyszłe, jak również kosztów pobytu w przytulisku do czasu znalezienia im domów. Dzięki Państwa wpłatom  będziemy mogli spłacić dług i zabezpieczyć dalszy pobyt psiaków. Da to nam równiweż możliwość pomagać innym potrzebującym zwierzętom. Pomoc Wasza wiele dla nas znaczy i będziemy Wam za nią bardzo wdzięczni. Z góry dziękujemy z całego serca.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Iza Kwiat - awatar

  Iza Kwiat

  24.04.17
  24.04.17

  Otrzymaliśmy fakturę za utrzymanie i leczenie, zabiegi kastracji, szczepienia, chipowanie, odpchlenie i odrobaczenie Gusi, Ravelka i Jurika. Koszty utrzymania obejmują marzec. Koszty weterynaryjne zamkną się w kwocie podanej na fakturze. mamy spory dług do zapłacenia dlatego jeszcze raz serdecznie prosimy Was o wsparcie. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogi pomagać następnym psiakom. Mamy też dobre wieści: Ravelek i Gusia po Wielkanocy trafiły do wspaniałych domów. Wrzucimy zdjęcia. Szukamy jeszcze domku Jurikowi. Oczywiście nie zmienia to faktu że musimy opłacić koszty za marzec. A koniec kwietnia tuż tuż. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Poniżej otrzymana faktura. Załącznik wyszczególniający poszczególne psiaki dołączymy dopiero jutro. W ciągu 12 godzin nie można wrzucić więcej niż jedno zdjęcie

  Zdjęcie aktualizacji 4 491

521 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Iza Kwiat - awatar

Iza Kwiat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij