Zbiórka Pomóż mi słyszeć,jeśli możesz. - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi słyszeć,jeśli możesz. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi słyszeć,jeśli możesz. - zdjęcie główne

Pomóż mi słyszeć,jeśli możesz.

1 160 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Dwornik - awatar

Dorota Dwornik

Organizator zbiórki

Witam  serdecznie wszystkich ludzi dobrego serca . Mam na imię Dorota.  W przyszłym roku kończę 50 lat. Jestem tutaj,by prosić Was o pomoc . Pilnie potrzebuję aparatów słuchowych gdyż tracę słuch. Prawdę mówiąc słyszę już tylko na jedno ucho.Bardzo się boję,że przyjdzie taki dzień,że nic poza ciszą nie będzie mnie otaczać. Wykluczenie, nieuczestniczenie,nie branie udziału,niemożność rozmowy, to wszystko co mnie czeka jeśli nic z tym nie zrobię.Niestety nie stać mnie na zakup potrzebnych mi aparatów,koszt jednego to ok 4 tysiące. Żeby ratować słuch w drugim uchu koniecznie muszę kupić dwa aparaty. Bardzo proszę pomóż mi jeśli możesz,jeśli nie jest Ci obojętny los ludzi potrzebujących. Twoja pomoc sprawi,że będę bardzo szczęśliwą matką i babcią moich wnuków.Dzięki Tobie będę mogła czynnie uczestniczyć w ich rozwoju, cieszyć się każdym kolejnym dniem i tym,że wszystko co się dookoła mnie dzieje,bardzo dobrze słyszę. Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić,ale mam nadzieję,że tak właśnie będzie, dzięki ludziom dobrej woli. Naprawdę  z góry bardzo dziękuję wszystkim,którzy zechcą mi pomóc. Pozdrawiam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Dwornik - awatar

  Dorota Dwornik

  14.07.2019
  14.07.2019

  Witam. To znowu ja. Fotka poniżej przedstawia mój aparat. Został mi on wypożyczony na miesiąc. Mam nadzieję się z nim już nigdy nie rozstawać. Jednak,żeby był mój już na zawsze brakuje mi 500 zł. Dlatego też w dalszym ciągu proszę o finansowe wsparcie ,jak również udostępnianie mojej zbiórki Każda wpłata się bardzo liczy,każda ma ogromne znaczenie. Oczywiście wszystkim dotychczasowym darczyńcom, jak i wszystkim przyszłym darczyńcom stokrotne składam podziękowania. Dodać tu muszę,że jestem bardzo zadowolona z funkcji aparatu, spełniły się moje marzenia i dzięki niemu słyszę wszystko doskonale. W sumie aparat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania jeśli chodzi użytkowanie. Nie mogę się z nim już nigdy rozstawać. Pomóż jeśli mój los nie jest Ci obojętny. Dziękuję

Komentarze


 • Mariusz Majkowski - awatar

  Mariusz Majkowski

  05.04.2019
  05.04.2019

  Gorąco Pozdrawiam i życzę powodzenia, będę trzymał kciuki by się udało Pani.

  • Dorota Dwornik - awatar

   Dorota Dwornik - Organizator zbiórki

   07.04.2019
   07.04.2019

   Witam Cię bardzo serdecznie,właśnie się dowiedziałam od Ani,że to Ty mi okazałeś serce. Dziękuję Ci bardzo, jesteś dobrym człowiekiem. Życzę Ci powodzenia w walce o swoje zdrowie,szczęścia z moją siostrą i wiosny w sercu. Pozdrawiam.

 • Justyna - awatar

  Justyna

  05.04.2019
  05.04.2019

  Powodzenia trzymam kciuki. 😁 😁 😉 😙

1 160 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Dwornik - awatar

Dorota Dwornik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Grażyna, Robert, Joanna - awatar
Grażyna, Robert, Joanna
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Brat - awatar
Brat
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Klichowska - awatar
Marta Klichowska
100
Nadia Popkiewicz - awatar
Nadia Popkiewicz
9
Mariusz Majkowski - awatar
Mariusz Majkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij