
Cześć, mam 22lata i jestem młodą mama 5letmiego chłopca. Mieszkamy sami w Warszawie, ojciec dziecka nie żyje, jestem osoba z orzeczeniem o miepelmosprawbmosci, syn jest pod opieka rozmych specjalistów. Niestety nie mam pracy i sytuacka zyciowa skłoniła mmie by zalozyc ta zbiórkę, od kilku miesięcy mamy remont podłogi w domu, wcześniejsi lokatorzy kładli podłogi jedna na druga i tym sposobem mamy w domy 4 zaplesmiale i zagrzybiale podłogi... Pod podloga znaleziono rowmiez dziire prowadzaca do piwnicy. Syn ma pozytywme testy alergologiczne na plesmie I grzyby, przez co choruje od urodzebia ma drogi oddechowe. Zepsuła nam sie rowmiez pralka miestety mie stac mmiw ma zakup nowej, jak i również mie stac mmie ma tem moment na kedzemie oraz dobrobyt dziecka... Jest mi wstyd prosic o pomoc. Ale miestety sytuacja mmie do tego zmusiła. Potrzebujemy zakupić do domu szuszarke ma pranie, pralkę, łóżka meble oraz żywność. Oprocz tego Potrzebujemy zakupić leki. Bede ogrommie wdzieczma za kazda mozliwa pomoc. Pozdrawiam Gabriela.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!