Zbiórka REHABILITACJA i LECZENIE JAŚKA - miniaturka zdjęcia

REHABILITACJA i LECZENIE JAŚKA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka REHABILITACJA i LECZENIE JAŚKA - zdjęcie główne

REHABILITACJA i LECZENIE JAŚKA

1 065 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Szymańska - awatar

Wiktoria Szymańska

Organizator zbiórki

Witajcie  Jestem  Mama  dzielnego małego Rycerza Jaśka. Wręcz pozorów  Jasio  wygląda na  zdrowe  dziecko.  w rzeczywistości  nasz  dzielny synek zmaga  się  ze  skutkami niedotlenienia oraz   syndromem  Cornelii  de  lange. Rzadkim  zespołem  genetycznym. Zespół niesie  za  sobą  sporo od  opóznienia  psychoruchowego  po problemy z  narządami. Jasiek narodził  się 28.05.2015  od  samego początku  walczył o życie w  skutek  błędu  lekarza zapalenia  płuc  u noworodka można  było zapobiec...:(  po 11 dniowym nieefektywnym  leczeniu nasz  synek  umierający  trafił na  Gdańska  zaspę  gdzie  uratowali mu  życie  podłączając  go pod  respirator. W  wieku 3,5 miesiąca  przeszedł  ciężką  operację  serduszka która  zakończyła  się  sukcesem. co nie  znaczy ze nie  musimy  być  czujni  ryzyko  wystąpienia jeszcze  jakiś  wad zawsze  istnieje. Również niebezpieczną  przypadłością  Jasieńka  jest  wysoki próg  bólowy.. Synek musi  być pod  satałą  opieką  specjalistyczną oraz  rehabilitacji .Nasza  zbiórka jest prowadzona w  jednym  celu zapewnić  Jasiowi jak najwięcej  rehabilitacji ,niezbędnego sprzętu oraz  turnusów specjalistycznych.Kwoty idą w  tysiącach..:(  Za  każdą  przekazaną  darowizną  bardzo  dziękujemy ! Jest nam naprawdę bardzo  ciężko prosić  o pomoc  bo zdajemy sobie  sprawę ze  sa  dzieci  bardziej  potrzebujące, ale  sytuacja  życiowa  zmusza  nas  do proszenia  o Pomoc! Najmniejsza pomoc  jest zawsze lepsza niz  tona  współczucia.  Dlatego kochani  zachęcamy  do  pomocy naszemu  Rycerzowi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł - awatar

  Paweł

  24.05.2019
  24.05.2019

  Zdrówka dla Jaśka

  • Wiktoria Szymańska - awatar

   Wiktoria Szymańska - Organizator zbiórki

   25.05.2019
   25.05.2019

   Bardzo serdecznie Dziękujemy za tak hojne wsparcie :)

1 065 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Szymańska - awatar

Wiktoria Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paweł W - awatar
Paweł W
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Ania - awatar
Ania
50
Paweł - awatar
Paweł
200
Alicja Wierzba - awatar
Alicja Wierzba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij