Zbiórka Leczenie celiakii i zapalenia - miniaturka zdjęcia

Leczenie celiakii i zapalenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie celiakii i zapalenia - zdjęcie główne

Leczenie celiakii i zapalenia

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Przybyła - awatar

Agata Przybyła

Organizator zbiórki

Mam na imię Agata. Mam 27 lat. Pochodzę z Ostrołęki. W mojej rodzinnej miejscowości nie ma pracy dlatego na co dzień mieszkam w Warszawie.

Choruję na celiakię. W kwietniu 2019 roku minie dwa lata od przejścia na dietę bezglutenową. 

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie celiakię i zapalenie jelita grubego mikroskopowe nieswoiste od którego biorę lek Pentasa Mesalazinum i kosztuje po refundacji aż 400 zł na cztery miesiące. Co cztery miesiące muszę robić drogie badania. Dieta bezglutenowa jest trzy/cztery razy droższa niż tradycyjna żywność. Nie mam stałej pracy. Często choruję, więc też niestety chodzę na zwolnienia lekarskie. Nie mam też jeszcze siły fizycznej, więc nie mogę podjąć każdej pracy. Żyję skromnie. Naprawdę ciężko zarobić na takie życie. Choroba uniemożliwiła mi kontynuację studiów i musiałam z nich zrezygnować. Jestem obecnie na diecie bezglutenowej, bezlaktozowej i lekkostrawnej.

Takie życie kosztuje mnie miesięcznie prawie 1000 złotych, a w miesiącach kiedy są wizyty u lekarza, badania i wykupienie leków 1500 złoych. 

Proszę o pomoc finansową lub żywność.

Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Przybyła - awatar

Agata Przybyła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij