Zbiórka Sprzęt dla wojskowych Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla wojskowych Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt dla wojskowych Ukrainy - zdjęcie główne

Sprzęt dla wojskowych Ukrainy

395 939 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 497 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrii Stratu - awatar

Andrii Stratu

Organizator zbiórki

Мене звати Андрій Страту . Я походжу з Миколаїва . Зараз знаходжуся в Польші .У зв‘язку з воєнною ситуацією в Україні, ми з друзями вирішили організувати збір коштів на допомогу військовим, з якими маємо безпосередній контакт. В Україні не вистачає спеціальної техніки, тому метою цього збіру буде забезпечення наших підрозділів необхідними для оборони речами, такими як: тепловізійна оптика, дрони, та інше. Все це вже не купити в Україні.  Ми забезпечимо покупку та відправку в безпечний спосіб.

Усі витрати на придбання обладнання будуть задокументовані у вигляді квитанцій.
Більше інформації в інстаграммі @pivdenna_nich
 Ми цінуємо будь-яку допомогу!


Nazywam się Andrii Stratu, pochodzę z Ukrainy z miasta Mykolaiv. Z powodu Wojennej sytuacji w Ukrainie postanowiłem założyć zbiórkę dla pomocy wojskowym z którymi mam bezpośredni kontakt. W Ukraine brakuje sprzętu wojskowego, dlatego celem tej zbiórki będzie zapewnienie niezbędnych dla obrony przedmiotów takich jak optyka termowizyjna oraz drony. To wszystko nawet mając pieniądze już nie można kupić w Ukrainie. Zakupem i wysyłką w bezpiecny sposób będę się zajmował osobiście ja, są ludzie w Ukrainie które dostarczą te rzeczy bezpośrednio w rękę.

Wszystkie koszty za zakup sprzętu udokumentuje w postaci paragonów.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!


My name is Andrey Stratu, I come from the city of Mykolaiv, Ukraine. Because of the war in my country I've decided to set up a fundraiser to help the Ukrainian soldiers I'm in direct contact with.  

There is a lack of technical equipment in Ukraine. So, the purpose of this fundraiser is to provide our troops with the items necessary for defence such as thermal cameras and drones.

There is no way to buy these in Ukraine anymore even if you have the money. I will be personally dealing with the purchase and a safe way of dispatch. We have people in Ukraine who will be delivering everything directly to the troops.
Every penny spent will be documented in the form of receipts.
We are grateful for any help!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Andrii Stratu - awatar

  Andrii Stratu

  05.01.2023
  05.01.2023

  Z waszą pomocą udało się kupić pvs 14bezkompromisowa opcja do zadań nocnych

  Zdjęcie aktualizacji 109 593

Komentarze


 • Ewczi - awatar

  Ewczi

  16.12.2022
  16.12.2022

  Nienawidzę kacapii oczeń balszoj!!!!!

 • Piotr Maletz - awatar

  Piotr Maletz

  15.11.2022
  15.11.2022

  mam nadzieje ze z mojej wplaty zginie paru rosjan 😋

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2022
  24.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-zlitujcie-sie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2022
  14.06.2022

  Дякую вам

 • Квадроооо - awatar

  Квадроооо

  05.06.2022
  05.06.2022

  Пацанам на ништяки ! Спасибо вам //

395 939 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 497 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrii Stratu - awatar

Andrii Stratu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 497

Mykyta Sharyi - awatar
Mykyta Sharyi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Karol - awatar
Karol
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij