Zbiórka Sprzęt dla wojskowych Ukrainy - zdjęcie główne

Sprzęt dla wojskowych Ukrainy

306 406 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 287 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrii Stratu - awatar

Andrii Stratu

Organizator zbiórki

Мене звати Андрій Страту . Я походжу з Миколаїва . Зараз знаходжуся в Польші .У зв‘язку з воєнною ситуацією в Україні, ми з друзями вирішили організувати збір коштів на допомогу військовим, з якими маємо безпосередній контакт. В Україні не вистачає спеціальної техніки, тому метою цього збіру буде забезпечення наших підрозділів необхідними для оборони речами, такими як: тепловізійна оптика, дрони, та інше. Все це вже не купити в Україні.  Ми забезпечимо покупку та відправку в безпечний спосіб.

Усі витрати на придбання обладнання будуть задокументовані у вигляді квитанцій.
Більше інформації в інстаграммі @pivdenna_nich
 Ми цінуємо будь-яку допомогу!


Nazywam się Andrii Stratu, pochodzę z Ukrainy z miasta Mykolaiv. Z powodu Wojennej sytuacji w Ukrainie postanowiłem założyć zbiórkę dla pomocy wojskowym z którymi mam bezpośredni kontakt. W Ukraine brakuje sprzętu wojskowego, dlatego celem tej zbiórki będzie zapewnienie niezbędnych dla obrony przedmiotów takich jak optyka termowizyjna oraz drony. To wszystko nawet mając pieniądze już nie można kupić w Ukrainie. Zakupem i wysyłką w bezpiecny sposób będę się zajmował osobiście ja, są ludzie w Ukrainie które dostarczą te rzeczy bezpośrednio w rękę.

Wszystkie koszty za zakup sprzętu udokumentuje w postaci paragonów.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!


My name is Andrey Stratu, I come from the city of Mykolaiv, Ukraine. Because of the war in my country I've decided to set up a fundraiser to help the Ukrainian soldiers I'm in direct contact with.  

There is a lack of technical equipment in Ukraine. So, the purpose of this fundraiser is to provide our troops with the items necessary for defence such as thermal cameras and drones.

There is no way to buy these in Ukraine anymore even if you have the money. I will be personally dealing with the purchase and a safe way of dispatch. We have people in Ukraine who will be delivering everything directly to the troops.
Every penny spent will be documented in the form of receipts.
We are grateful for any help!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Andrii Stratu - awatar

  Andrii Stratu

  22.05.2022
  22.05.2022

  E3MAX V2 - 1szt.

  Zdjęcie aktualizacji 95 223

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Myroslav - awatar

  Myroslav

  06.05.2022
  06.05.2022

  На тероборону перпл спота

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2022
  03.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2022
  03.05.2022

  PROSZĘ O POMOC. BŁAGAM :( SAMA WYCHOWUJĘ CÓRKĘ. BRAKUJE NAM NA ŻYCIE. Z WYPŁATY ZOSTAJE MI TROCHĘ PONAD 400ZŁ .. PROSZĘ POMÓŻ NAM NIE WIEM JAK I KOGO MAM JUŻ PROSIĆ:( DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA KAŻDĄ POMOC I PRZEPRASZAM, ŻE PROSZE TUTAJ, ALE JUŻ TRACĘ NADZIEJĘ. WPŁACIŁAM TYLE ILE MOGŁAM, BO SAMA NIE MA WIELE ALE WIERZĘ, ŻE DOBRO DO NAS WRACA pomagam.pl/eg3n4n

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2022
  02.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

306 406 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 287 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrii Stratu - awatar

Andrii Stratu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 287

Pomagam Sumy - awatar
Pomagam Sumy
10 537
Lena - awatar
Lena
50
Motorola DP4801EX - awatar
Motorola DP4801EX
6 000
Pomagam Sumy - awatar
Pomagam Sumy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 500
Pomagam Sumy - awatar
Pomagam Sumy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 040
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij