Zbiórka Yoko musi być leczona! - zdjęcie główne

Yoko musi być leczona!

720 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Yoko jest około 10 letnią suczką w typie yorka. W swoim życiu wielokrotnie rodziła. Kto wie, może kiedy nie mogła już zajść w ciążę, stała się zbędnym ciężarem dla pierwszego właściciela. Yoko trafiła z pierwszego domu do kogoś tam, kto, jak się niebawem okazało, nie mógł, a może nie chciał zajmować się starszą suczką. Yoko trafiła następnie do trzeciej osoby na jakiś czas, ale z zamiarem przygarnięcia suczki na stałe. I znów skucha. Trzecia już opiekunka zachorowała, musiała przez długi czas zamieszkać w szpitalu, a matka tej pani nie była w stanie zająć się suką. I tak dalej, i tak dalej... Ostatnia osoba z łańcuszka "pomocy dla Yoko" zadzwoniła do nas, przedstawiła sytuację i prosiła o przyjęcie  psa pod naszą opiekę. Cóż było robić. Mamy szczególną atencję do starszych, bezbronnych, bezradnych zwierząt. Gdzieś przeczytaliśmy, że miarą wielkości i mądrości narodu jest jego stosunek do starszych, w tym przypadku - do starszych zwierząt. Koń by się uśmiał. Pojechaliśmy, zabraliśmy Yoko pod pachę, zwyciężyliśmy (vide vini, vidi, vici). Yoko okazała się przerażoną, znerwicowaną piękną maleńką suczką, której zapach z ust mógł zabić byka. W jamie ustniej sunia wyhodowała dosłownie gnój. Resztki kolebiących się zebów i kilogramy kamienia nie przetrwały wizyty u psiego stomatologa. Zabieg gruntownego porządkowania Yokowego uzębienia pozostawił na placu boju 2 (słownie: dwa) piękne ząbki. Ale nie ma problemu. Yoko pieknie zjada puszki, gotowane jedzenie, potrafi też zmęczyć chrupki, aczkolwiek z tymi ostatnimi walczy dość długo. Chcieliśmy też wysterylizować sunieczkę. Niestety, nie udało się. Weterynarz odstąpił od zabiegu, ponieważ nie podobała mu się praca serca yorczki. Nie chciał ryzykować. Ok. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Yoko czeka też na wizytę u okulisty, ponieważ niedowidzi.

Zatem, wiecie już mili, że pod naszą opiekę trafił kolejny starszy, schorowany, zaniedbany pies, który niewątpliwie w czasie swojego pieskiego życia nabijał portfel właściciela pieniędzmi za rodzone i sprzedawane szczeniaki. Właściciel się ulotnił. Nie dowiedzieliśmy się kim jest, gdzie mieszka, nikt nie zdecydowal się świadczyć przeciw. 

Potrzebujemy 700 zł na pokrycie kosztów sanacji jamy ustnej suni, badanie kardiologiczne z echem serca i konsultację okulistyczną. 

Poszukujemy domu tymczasowego dla małej w Warszawie oraz stałego, najlepszego na świecie domu w Polsce. W zamian oferujemy towarzystwo super psiej kruszynki, lizaka pokojowego i darmowego podgrzewacza ;) Pomóżcieeeeeeeee :(


Tel. 509 117 723, 501 258 303.

Jeśli nie możesz adoptować Yoko, zostań jej opiekunem wirtualnym. 

Możesz także przekazać naszej fundacji 1% z podatku na utrzymanie suni.

KRS 00000 98734

Utrzymujemy nasze zwierzaki wyłącznie z darowizn osób fizycznych i prawnych. 

Twoja pomoc jest nam niezbędna.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.05.2017
    11.05.2017

    Powodzenia w leczeniu Yoko. Trzymam kciuki!

720 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Paulina K. - awatar
Paulina K.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij