Zbiórka Dolnośląskie Niebo  - miniaturka zdjęcia

Dolnośląskie Niebo

Zbiórka Dolnośląskie Niebo  - zdjęcie główne

Dolnośląskie Niebo

0 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paweł Mazur - awatar

Paweł Mazur

Organizator zbiórki

Cześć Wszystkim ☺Nazywam się Paweł Mazur. Mam 32 lata i pochodzę z niewielkiej miejscowości o nazwie Bobolice, położonej na Dolnym Śląsku. 


Od zawsze interesowałem się fotografią oraz historią swojego regionu. Od jakichś dwóch lat interesuje mnie fotografia lotnicza z bezzałogowych statków powietrznych, tzw. dronów. Jestem dumny z tego, że urodziłem się w tak pięknym zakątku Polski. Jako rodowity dolnoślązak i pasjonat fotografii oraz dronów chciałbym podzielić się tą pasją z szerszym gronem mieszkańców Dolnego Śląska. Moim marzeniem jest wydanie albumu ze zdjęciami z najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska. Wydaje mi się, że jest to nowy, świetny sposób na promocję mojego ukochanego Dolnego Śląska. Niestety to narazie tylko moje marzenie. Abym mógł zacząć realizację swojego pomysłu potrzebuje wsparcia finansowego, abym mógł zakupić lepszy sprzęt do realizacji swojego projektu oraz na opłacenie kursu na operatora dronów. Na chwilę obecną nie jestem w stanie samodzielnie sfinansować tego typu przedsięwzięcia. Koszt profesjonalnego drona to kosz ok. 10000 zł, koszt kursu na operatora dronów to koszt ok. 3000 zł. 

Zawsze staram się realizować swoje postanowienia,ale teraz wiem, że bez pomocy z zewnątrz moje marzenie zostanie tylko w mojej głowie. Dzięki za każdą wpłatę 😊.  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich zainteresowanych. Podaję llink do mojej strony na Facebooku z dotychczasowymi pracami mojego autorstwa

https://www.facebook.com/Bobodron/
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Paweł Mazur - awatar

Paweł Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij