Zbiórka Dolnośląskie Niebo  - zdjęcie główne

Dolnośląskie Niebo

0 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Mazur - awatar

Paweł Mazur

Organizator zbiórki

Cześć Wszystkim ☺Nazywam się Paweł Mazur. Mam 32 lata i pochodzę z niewielkiej miejscowości o nazwie Bobolice, położonej na Dolnym Śląsku. 


Od zawsze interesowałem się fotografią oraz historią swojego regionu. Od jakichś dwóch lat interesuje mnie fotografia lotnicza z bezzałogowych statków powietrznych, tzw. dronów. Jestem dumny z tego, że urodziłem się w tak pięknym zakątku Polski. Jako rodowity dolnoślązak i pasjonat fotografii oraz dronów chciałbym podzielić się tą pasją z szerszym gronem mieszkańców Dolnego Śląska. Moim marzeniem jest wydanie albumu ze zdjęciami z najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska. Wydaje mi się, że jest to nowy, świetny sposób na promocję mojego ukochanego Dolnego Śląska. Niestety to narazie tylko moje marzenie. Abym mógł zacząć realizację swojego pomysłu potrzebuje wsparcia finansowego, abym mógł zakupić lepszy sprzęt do realizacji swojego projektu oraz na opłacenie kursu na operatora dronów. Na chwilę obecną nie jestem w stanie samodzielnie sfinansować tego typu przedsięwzięcia. Koszt profesjonalnego drona to kosz ok. 10000 zł, koszt kursu na operatora dronów to koszt ok. 3000 zł. 

Zawsze staram się realizować swoje postanowienia,ale teraz wiem, że bez pomocy z zewnątrz moje marzenie zostanie tylko w mojej głowie. Dzięki za każdą wpłatę 😊.  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich zainteresowanych. Podaję llink do mojej strony na Facebooku z dotychczasowymi pracami mojego autorstwa

https://www.facebook.com/Bobodron/
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Mazur - awatar

Paweł Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij