Zbiórka York z torowiska - zdjęcie główne

York z torowiska

1 870 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Justina - awatar

Justyna Justina

Organizator zbiórki

Co zrobić z zaniedbanym starszym Yorkiem gdy przestał już pasować do "torebki" ? A no można zawsze wyprowadzić na odludne miejsce i zostawić na pastwę losu. W tym przypadku pociągów. "Eutanazja" bez kosztów . Maniuś tragicznie zaniedbany, kulejący, oblepiony w odchodach, cuchnący, z zaćmą na oczach, w pyszczku bagno, pazury tak przerośnięte, że uniemożliwiają chodzenie, tona filcu i dredów, na boku skrwawiona brodawka/ narośl. Został znaleziony przez pracowników PKP w strefie cargo na torowisku, do której nie da się od tak wejść. Nie "zgubił" się dawno sadząc po jego wadze a właściwie nadwadze. Psinka przestraszona, mruży oczy na wyciągnięcie ręki, gnijąca rana na boku, resztka sponiewieranych zębów, pokasłuje. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy .

 Sierść sfilcowana:

   Pazury nieobcinane chyba nigdy, opuszki spuchnięte:

Zęby zgniłe, dziąsła w ogromnym stanie zapalnym z nadziąślakiem i nadżerkami:

Psiaka nazwałyśmy Maniuś. Nasza wspaniała wolontariuszka Agata odebrała go aż z Gdańska! Dzięki nieocenionej pomocy dziewczyn z salonu "Magia Psa" , Maniuś został wizualnie doprowadzony do porządku:

                               

                           Na tym  zdjęciu widać rankę na boku.

                       Maniuś odpoczywa w domku tymczasowym, już bezpieczny.

Maniusia czeka teraz seria zabiegów aby mógł dojść do siebie i być gotowym do adopcji. Jeszcze dziś będzie robione USG (brzuszek jest twardy),  w piątek zabieg pyszczka oraz narośli na boku. W sobotę kardiolog i okulista. 

Maniuś okazuje się bardzo sympatycznym i przyjacielskim starszym panem (ok.10 lat). Zachowuje czystość w domu, jest cichutki i spokojny. Bezproblemowy seniorek , kto pokocha i zapewni mu szczęśliwa jesień życia? Ps. Bardzo ożywa na widok dzieci:/ przechodziliśmy obok przedszkola stał dłuższą chwilę i wpatrywał się w bawiące dzieci, kobiety z wózkami też go interesują.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na leczenie Maniusia. Każda złotówka się liczy!

Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami,
Ul.Prawnicza 35,
02-495 Warszawa
KRS 0000336129

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Justina - awatar

  Justyna Justina

  09.10.2019
  09.10.2019

  Kochani! Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie! Mamy fantastyczną wiadomość:
  Maniuś adoptowany 😍 do towarzystwa ma drugiego seniorka Moccusia 😉 Maniusiu żyj nam jeszcze dłuuuuugo i szczęśliwie. Dopiero teraz dane Ci będzie poznać co to znaczy prawdziwy, kochający i troskliwy dom, którego nigdy nie miałeś!

  Zdjęcie aktualizacji 38 239

1 870 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Justina - awatar

Justyna Justina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wira Maciurzyńska - awatar
Wira Maciurzyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
50
Smoczek - awatar
Smoczek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij