Zbiórka Sprzęt dla zespołu Young GPS - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla zespołu Young GPS Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt dla zespołu Young GPS - zdjęcie główne

Sprzęt dla zespołu Young GPS

320 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka na Young GPS!

Zespół Young GPS ze Skierniewic potrzebuje Waszego wsparcia, aby zrealizować swoje marzenia. Grupa 6-ciu osób pragnie rozwijać swoje talenty, podszkolić zarówno swój warsztat instrumentalny jak i wokalny.Młodzi ludzie chcieliby dawać koncerty dla osób z różnych środowisk i grup wiekowych. W swej twórczości muzycznej chcą skupiać uwagę na Bogu, nieść nadzieję i dawać świadectwo o tym, że Bóg realnie działa w życiu ludzi z wielką mocą i łaską. Chcą wyjść z kościołów i pokazać, że "kościelna" muzyka  uwielbienia nie musi być nudna; może być robiona ze smakiem, na dobrym poziomie i może pomagać w modlitwie. W zespole jest troje gitarzystów, którzy grają na gitarach akustycznych i elektrycznych; jedna osoba na klawiszach i sześcioro wokalistów.

Zespół Young GPS wystąpił już kilka razy grając i śpiewając dla osób bezdomnych i ubogich, podopiecznych Fundacji Niebo Otwarte. Uczestniczą również w wydarzeniach ewangelizacyjnych, uwielbieniowych. Część członków zespołu ma doświadczenie w oprawach ślubnych.

Członkowie nowo wschodzącego zespołu pragną nadal udoskonalać swoje umiejętności, poprzez lekcje wokalu i gry na instrumentach z profesjonalnymi nauczycielami. Potrzebują do koncertów również sprzętu muzycznego. Zespół posiada obecnie instrumenty, na których gra i ćwiczy na próbach, ale chcieliby skompletować cały niezbędny sprzęt i nagłośnienie. Jest to podstawa do koncertowania na wysokim poziomie.

Zbiórka 50 000 zł. Zbieramy na:

1. Koszty doskonalenia warsztatu to:

20 000 zł (lekcje przez 12 miesięcy po kilka razy w miesiącu)

2. Sprzęt: mikrofony, głośniki, słuchawki, statywy, kable, skrzynki na kable i akcesoria, kolumny.
Potrzebna kwota: 30 000 zł

Każda wpłata na wagę złota!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij