Zbiórka Sprzęt dla zespołu Young GPS - miniaturka zdjęcia

Sprzęt dla zespołu Young GPS Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt dla zespołu Young GPS - zdjęcie główne

Sprzęt dla zespołu Young GPS

320 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbiórka na Young GPS!

Zespół Young GPS ze Skierniewic potrzebuje Waszego wsparcia, aby zrealizować swoje marzenia. Grupa 6-ciu osób pragnie rozwijać swoje talenty, podszkolić zarówno swój warsztat instrumentalny jak i wokalny.Młodzi ludzie chcieliby dawać koncerty dla osób z różnych środowisk i grup wiekowych. W swej twórczości muzycznej chcą skupiać uwagę na Bogu, nieść nadzieję i dawać świadectwo o tym, że Bóg realnie działa w życiu ludzi z wielką mocą i łaską. Chcą wyjść z kościołów i pokazać, że "kościelna" muzyka  uwielbienia nie musi być nudna; może być robiona ze smakiem, na dobrym poziomie i może pomagać w modlitwie. W zespole jest troje gitarzystów, którzy grają na gitarach akustycznych i elektrycznych; jedna osoba na klawiszach i sześcioro wokalistów.

Zespół Young GPS wystąpił już kilka razy grając i śpiewając dla osób bezdomnych i ubogich, podopiecznych Fundacji Niebo Otwarte. Uczestniczą również w wydarzeniach ewangelizacyjnych, uwielbieniowych. Część członków zespołu ma doświadczenie w oprawach ślubnych.

Członkowie nowo wschodzącego zespołu pragną nadal udoskonalać swoje umiejętności, poprzez lekcje wokalu i gry na instrumentach z profesjonalnymi nauczycielami. Potrzebują do koncertów również sprzętu muzycznego. Zespół posiada obecnie instrumenty, na których gra i ćwiczy na próbach, ale chcieliby skompletować cały niezbędny sprzęt i nagłośnienie. Jest to podstawa do koncertowania na wysokim poziomie.

Zbiórka 50 000 zł. Zbieramy na:

1. Koszty doskonalenia warsztatu to:

20 000 zł (lekcje przez 12 miesięcy po kilka razy w miesiącu)

2. Sprzęt: mikrofony, głośniki, słuchawki, statywy, kable, skrzynki na kable i akcesoria, kolumny.
Potrzebna kwota: 30 000 zł

Każda wpłata na wagę złota!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
320 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij