Zbiórka Dofinansowanie rehabilitacji - zdjęcie główne

Dofinansowanie rehabilitacji

1 116 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wojciechowski - awatar

Paweł Wojciechowski

Organizator zbiórki


Nazywam się Paweł Wojciechowski mam 41 lat.
Jestem 3 rok po niedokrwiennym udarze mózgu.
Mam niedowład lewej kończyny górnej i dolnej, a przy tym silną spastyczność.
Środki pieniężne bardzo potrzebuję na dalszą rehabilitację, oraz leczenie.
Oszczędności, które posiadałem skończyły się.
Centrum Pomocy Rodzinie, mimo że mam znaczny stopień niepełnosprawności odmówiło dofinansowania na turnus rehabilitacyjny ( powód brak środków)
Mój stan zdrowia wymaga codziennej rehabilitacji, a to jest bardzo kosztowne.
Wszystkim, którzy mogą pomóc Serdecznie dziękuję


My name is Paweł Wojciechowski I am 41 years old.
I am 3 years after ischemic stroke.
I have paresis of the left upper and lower limb, and at the same strong spasticity.
I need money for further rehabilitation and treatment.
The savings that I had were over.
The Family Support Center, although I have a significant degree of disability, refused funding for a rehabilitation stay (the reason is the lack of funds)
My state of health requires daily rehabilitation, and it is very expensive.
To all who can help. Thank you very much


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paweł Wojciechowski - awatar

    Paweł Wojciechowski

    08.10.2019
    08.10.2019

    Jestem na kolejnym turnusie rehabilitacyjnym. Codziennie przez kilka godzin ćwiczę, walczę o odzyskanie sprawności. Nie jest łatwo. Udar odebrał mi zdrowie, pracę, samodzielną egzystencję. Jestem pewien, że udział w tak intensywnej rehabilitacji zdecydowanie poprawi sprawność ręki i nogi. Już jest lepiej zaczynam samodzielnie stawiać pierwsze kroki. Ręka nadal jest niesprawna. Proszę o dalsze wsparcie, bez waszej pomocy nie jestem w stanie pokryć kosztów leczenia.

1 116 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wojciechowski - awatar

Paweł Wojciechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Paulina - awatar
Paulina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Szafirowicz - awatar
Joanna Szafirowicz
20
Alicja Korbik - awatar
Alicja Korbik
50
Werka - awatar
Werka
50
Martyna - awatar
Martyna
20
McF. - awatar
McF.
50
Pejta - awatar
Pejta
20
Robert Rychtik - awatar
Robert Rychtik
20
Alicja - awatar
Alicja
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij