Zbiórka Dofinansowanie rehabilitacji - zdjęcie główne

Dofinansowanie rehabilitacji

1 116 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wojciechowski - awatar

Paweł Wojciechowski

Organizator zbiórki


Nazywam się Paweł Wojciechowski mam 41 lat.
Jestem 3 rok po niedokrwiennym udarze mózgu.
Mam niedowład lewej kończyny górnej i dolnej, a przy tym silną spastyczność.
Środki pieniężne bardzo potrzebuję na dalszą rehabilitację, oraz leczenie.
Oszczędności, które posiadałem skończyły się.
Centrum Pomocy Rodzinie, mimo że mam znaczny stopień niepełnosprawności odmówiło dofinansowania na turnus rehabilitacyjny ( powód brak środków)
Mój stan zdrowia wymaga codziennej rehabilitacji, a to jest bardzo kosztowne.
Wszystkim, którzy mogą pomóc Serdecznie dziękuję


My name is Paweł Wojciechowski I am 41 years old.
I am 3 years after ischemic stroke.
I have paresis of the left upper and lower limb, and at the same strong spasticity.
I need money for further rehabilitation and treatment.
The savings that I had were over.
The Family Support Center, although I have a significant degree of disability, refused funding for a rehabilitation stay (the reason is the lack of funds)
My state of health requires daily rehabilitation, and it is very expensive.
To all who can help. Thank you very much


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paweł Wojciechowski - awatar

    Paweł Wojciechowski

    08.10.2019
    08.10.2019

    Jestem na kolejnym turnusie rehabilitacyjnym. Codziennie przez kilka godzin ćwiczę, walczę o odzyskanie sprawności. Nie jest łatwo. Udar odebrał mi zdrowie, pracę, samodzielną egzystencję. Jestem pewien, że udział w tak intensywnej rehabilitacji zdecydowanie poprawi sprawność ręki i nogi. Już jest lepiej zaczynam samodzielnie stawiać pierwsze kroki. Ręka nadal jest niesprawna. Proszę o dalsze wsparcie, bez waszej pomocy nie jestem w stanie pokryć kosztów leczenia.

1 116 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Wojciechowski - awatar

Paweł Wojciechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Paulina - awatar
Paulina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Szafirowicz - awatar
Joanna Szafirowicz
20
Alicja Korbik - awatar
Alicja Korbik
50
Werka - awatar
Werka
50
Martyna - awatar
Martyna
20
McF. - awatar
McF.
50
Pejta - awatar
Pejta
20
Robert Rychtik - awatar
Robert Rychtik
20
Alicja - awatar
Alicja
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij