Zbiórka opłaty,leczenie ,prywatne wizyty - miniaturka zdjęcia

opłaty,leczenie ,prywatne wizyty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka opłaty,leczenie ,prywatne wizyty - zdjęcie główne

opłaty,leczenie ,prywatne wizyty

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Marczak - awatar

Anna Marczak

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Anna,mieszkam w Kluczborku wraz z 27 letnią córką jej bratem blizniakiem jej dzieckiem jej chłopakiem i moim partnerem.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni i łazienki,jest dość ciasno,ale nie to jest najgorsze,tylko to że dorosłe dzieci nie dokładają sie do opłat,mam zadłużone mieszkanie i na chwile obecną jestem bez prądu,odłączyli gdy właśnie byłam w przychodni chirurgicznej na badaniu kontrolnym,po wyjściu ze szpitala. 31.01.2019r podjęłam pracę we firmie FRONERI w Namysłowie jednak od 05.02.2019 jestem na chorobowym do dziś 13.02.2019.Jestem bez środków do życia i na dodatek pani z Agencji Randstad, chce rozwiązać ze mną umowę o pracę,gdyż za długo jestem na zwolnieniu lekarskim,niepłatnym zresztą bo to umowa zlecenie i mam ją podpisaną do 31.05.2019,tak jak mój partner,który podpisał u mowę z Agencją pracy w dniu 06.03.2019.W ubiegłym roku pojechałam z moim partnerem do pracy za granicę,lecz po naszym powrocie trzeba było dokonać opłat na kwotę 1750zł i jeszcze mi brakło pieniędzy to dałam telefon pod zastaw,który wybrałam dopiero w lutym.Dzieci nie robią żadnych opłat.My z moim partnerem pomagamy też innym ludziom,dzielimy się tym co mamy bo wiemy ze ludzie też pomogą bo dobro wraca niestety zło również,często musimy opuszczać moje mieszkanie gdyż do dzieci przychodzą znajomi hałasują nie dając spać w nocy,mam przez nich tylko problemy,a pomocy żadnej ,siedzą mi na karku i ciągle wymagają a od siebie nic nie dadzą oprócz wyzwisk i opryskliwych odzywek,syn nawet mnie pobił,wykręcił mi palca,ponadto w szpitalu znalazłam się z powodu pogryzienia przez psa koleżanki dlatego byłam na chorobowym.Byłoby jeszcze o czym pisać ale już nawet nie mam ochoty,muszę korzystać z internetu w biblitece i tym samym podładować tel bo w domu prądu brak.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Anna Marczak - awatar

    Anna Marczak

    13.03.2019
    13.03.2019

    Witam na chwilę obecną muszę opłacić zadłużenie za mieszkanie w kwocie;710,.55 oraz koszta sądowe 596,69,na chwile obecną nie mam pieniędzy,nie mam też prądu w domu od tygodnia czasu takze muszę wpłacic do Tauronu 408zł,zastawiłam tableta ale to za mało,żyć też za coś trzeba.

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Marczak - awatar

Anna Marczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij