Zbiórka #poMoc - zdjęcie główne

#poMoc

700 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Ysabella Mo - awatar

Ysabella Mo

Organizator zbiórki

Udział w BB stawia przede mną najważniejszą możliwość...bycia wysłuchaną w sprawach naprawdę ważnych. Pomoc innym to jedna z tych kwestii. Mocno wierzę w to, że fani programu, ale też obserwujący moje konto na instagramie, to nie tylko jak się zwykło mówić -  "influenserzy", statystyka konta, ale przede wszystkim ludzie o ogromnych sercach. Tworzymy wyjątkową społeczność, która razem może bardzo dużo. Wierzę w to, że w Nas i słowie poMoc jest moc ❤😊.

Zróbmy coś dobrego i zbierzmy fundusze dla bezdomnych zwierząt, które w schroniskach odnalazły azyl  i opiekę.

Wspólnie zdecydujemy, które schronisko/schroniska wesprzemy zebranymi środkami. Jestem pewna, że znacie takie miejsca, które tej pomocy potrzebują najbardziej.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie.

Mam nadzieję, że tą inicjatywą zapoczatkujemy kolejne 😊.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • MAGDALENA - awatar

  MAGDALENA

  18.07.19
  18.07.19

  Super akcja Byle więcej takich

 • Agaa - awatar

  Agaa

  16.07.19
  16.07.19

  Trzymam kciuki za te małe istoty ❤️ Oby wszystkie szybko znalazły swoje kochające domki

 • Zanetta Kubiak - awatar

  Zanetta Kubiak

  13.07.19
  13.07.19

  Mam nadzieje ze uda sie zebrac potrzebna kwote.

700 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Ysabella Mo - awatar

Ysabella Mo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Barbara - awatar
Barbara
12
Dawid Biggero Chrząstek - awatar
Dawid Biggero Chrząstek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Tadeusz Jarzyński - awatar
Marek Tadeusz Jarzyński
20
MAGDALENA - awatar
MAGDALENA
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anna Ignacak - awatar
Anna Ignacak
20
AGNIESZKA Raczynska - awatar
AGNIESZKA Raczynska
20
Magdalena Stolarczyk - awatar
Magdalena Stolarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij