Zbiórka Dogoterapia, szkolenie psów - miniaturka zdjęcia

Dogoterapia, szkolenie psów

Zbiórka Dogoterapia, szkolenie psów - zdjęcie główne

Dogoterapia, szkolenie psów

1 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ewa Karakuła - awatar

Ewa Karakuła

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewa. Moją pasją od zawsze były zwierzęta. Ponad polowę swojego życia jezdzilam konno, startując z powodzeniemm w zawodach w skokach i ujezdzeniu. Niestety kontuzja przekreśliła moje sportowe plany i przez najbliższe lata na pewno nie wróce do jezdziectwa. Zdecydowałam że jeśli nie konie to psy :) Od ponad dwóch lat jestem domem tymczasowym dla porzuconych psów. Udało mi się pomóc już kilkunastu zwierzakom ale niestety niekażdy pies nadaje się do adocji. Tak też jest w przypadku psów ktore obecnie mam u siebie. Są to zwierzaki które dużo w swoim życiu przeszly ale są również zbyt delikatne i łagodne żeby dalej tułać się po świecie. Wszystkie trzy wychowują sie z moim deuletnim synem i wykazują bardzo dużą łagodność i empatię w stosunku do dziecka.. Dlatego też powstał pomysł zalożenia gabinetu do dogoterapii. Niestety w chwili obecnej nie stać mnie na to w 100% dlatego proszę o pomoc.. To co potrzebne to specjalistyczny sprzęt dla psa, odpowiednie szkolenia oraz przerobienie pokoju na mały gabinet :) pozwolenia i inne formalności zalatwie sama :) Bardzo chce pomóc zarówno dzieciom jak i porzuconym psom. Chcę również zrobic kurs uprawniający do szkolenia psów jako behawiotysta. Wiem jak ważna i pomocna może być więź łącząca zwierze oraz dziecko :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Ewa Karakuła - awatar

Ewa Karakuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij