Zbiórka Dogoterapia, szkolenie psów - zdjęcie główne

Dogoterapia, szkolenie psów

1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Karakuła - awatar

Ewa Karakuła

Organizator zbiórki

Mam na imię Ewa. Moją pasją od zawsze były zwierzęta. Ponad polowę swojego życia jezdzilam konno, startując z powodzeniemm w zawodach w skokach i ujezdzeniu. Niestety kontuzja przekreśliła moje sportowe plany i przez najbliższe lata na pewno nie wróce do jezdziectwa. Zdecydowałam że jeśli nie konie to psy :) Od ponad dwóch lat jestem domem tymczasowym dla porzuconych psów. Udało mi się pomóc już kilkunastu zwierzakom ale niestety niekażdy pies nadaje się do adocji. Tak też jest w przypadku psów ktore obecnie mam u siebie. Są to zwierzaki które dużo w swoim życiu przeszly ale są również zbyt delikatne i łagodne żeby dalej tułać się po świecie. Wszystkie trzy wychowują sie z moim deuletnim synem i wykazują bardzo dużą łagodność i empatię w stosunku do dziecka.. Dlatego też powstał pomysł zalożenia gabinetu do dogoterapii. Niestety w chwili obecnej nie stać mnie na to w 100% dlatego proszę o pomoc.. To co potrzebne to specjalistyczny sprzęt dla psa, odpowiednie szkolenia oraz przerobienie pokoju na mały gabinet :) pozwolenia i inne formalności zalatwie sama :) Bardzo chce pomóc zarówno dzieciom jak i porzuconym psom. Chcę również zrobic kurs uprawniający do szkolenia psów jako behawiotysta. Wiem jak ważna i pomocna może być więź łącząca zwierze oraz dziecko :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Karakuła - awatar

Ewa Karakuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij