
Hej! Jestem młoda,pełna energii i chęci do życia osoba, do tej pory związana ze środowiskiem medycznym, pełna pasji i gotowości do pomocy innym ludziom, zawsze z otwartym sercem dla tych którzy potrzebowali pomocy. Niestety karta się odwróciła i teraz to ja znalazłam się po drugiej stronie barykady, na skutek wypadku,popełnionych błędów a także choroby, trzeba było amputowane mi nogę na wysokości podudzia. Amputacja była konieczna by ratować mi życie. Pomimo życiowych turbulencjii nadal jest we mnie ogrom radości z życia i chęci do walki o siebie I powrót do sprawności. Proteza jest mi niezbędna do tego by nie tylko moc znowu chodzić ale i wrócić do pracy i pomagania innym
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Fryta
Wspólnie damy radę pokonać chwilowe trudności 💪👍