

Trikolorke podrzucił ktoś na teren zakładu z małym kociakiem. Obie były w bardzo złym stanie, zwłaszcza matka. Była bardzo wychudzona, słaba. Okazało się, że choruje na fiv. Była bardzo spokojną koteczką. Wystarczylo jej własne poslanko, drapaczek i miseczka. Ostatnio niestety nerki sie odezwały i to bardzo ostro. Udało sie ja wyprostować choć była w stanie hipotermi i ponad miesiąc leżała cały czas na poduszce grzewczej.
Jednak co dwa tygodnie musimy robić jej badanie krwi. Niestety to spory koszt dlatego prosimy o pomoc w opłaceniu kosztow. W tej koteczce nie ma cienia agresji. Rozumie też bardzo dużo. Podczas hipotermii sama układała się na ciepłej poduszce, nie trzeba było jej pilnować.
Błagamy o pomoc dla niej..
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!