Zbiórka Rehabilitacja domowa - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja domowa

Zbiórka Rehabilitacja domowa - zdjęcie główne

Rehabilitacja domowa

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Karolina Waligórska - awatar

Karolina Waligórska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, Ludzie Dobrego Serca!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w leczeniu i REHABILITACJI DOMOWEJ.

Od urodzenia jestem osoba niepełnosprawną. Urodziłam się z niewielkim mózgowym porażeniem dziecięcym - do końca marca 2015 r. chodziłam w miarę normalnie. Ostatecznie nie chodzę od 11 kwietnia 2015 r. Zmagam się ze spastycznym niedowładem czterokończynowym i przewlekłym bólem. Codziennie odczuwam silny ból mięśniowy i neuropatyczny, któremu towarzyszą zmiany czucia. Leczę się w Poradni LECZENIA BÓLU, gdzie pobieram zgodnie z zaleceniami ANESTEZJOLOGA SILNE OPIOIDY i inne leki przeciwbólowe. Przez ból, prawie całą dobę przebywam w łóżku. Nawet trudno mi wysiedzieć dłużej niż 3 godziny na specjalnym, półleżącym wózku inwalidzkim firmy Comfort. Niedowidzę. Niedosłyszę. Mam bardzo duże zaburzenia snu. Na stałe pobieram 3 leki przeciwpadaczkowe, 1 przeciwpadaczkowy w razie ataku EPI, 2 opioidy, inne przeciwbólowe, 3 nasenne. W razie nasilenia bólu, czy bezsenności lekarze zapisują inne leki. Leczę się u anestezjologa, neurologa, neurochirurga, okulisty, laryngologa, psychiatry, psychologa. Jestem po kilku pobytach na neurologii, oddziale rehabilitacji, neurochirurgii i niezliczonych pobytach na SORze. Jeszcze raz BARDZO PROSZĘ o wsparcie w zebraniu środków finansowych na REHABILITACJĘ DOMOWĄ.

Z wyrazami szacunku

Karolina Waligórska.

Z góry dziękuję za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Karolina Waligórska - awatar

Karolina Waligórska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij