Zbiórka Rehabilitacja domowa - zdjęcie główne

Rehabilitacja domowa

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Waligórska - awatar

Karolina Waligórska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo, Ludzie Dobrego Serca!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w leczeniu i REHABILITACJI DOMOWEJ.

Od urodzenia jestem osoba niepełnosprawną. Urodziłam się z niewielkim mózgowym porażeniem dziecięcym - do końca marca 2015 r. chodziłam w miarę normalnie. Ostatecznie nie chodzę od 11 kwietnia 2015 r. Zmagam się ze spastycznym niedowładem czterokończynowym i przewlekłym bólem. Codziennie odczuwam silny ból mięśniowy i neuropatyczny, któremu towarzyszą zmiany czucia. Leczę się w Poradni LECZENIA BÓLU, gdzie pobieram zgodnie z zaleceniami ANESTEZJOLOGA SILNE OPIOIDY i inne leki przeciwbólowe. Przez ból, prawie całą dobę przebywam w łóżku. Nawet trudno mi wysiedzieć dłużej niż 3 godziny na specjalnym, półleżącym wózku inwalidzkim firmy Comfort. Niedowidzę. Niedosłyszę. Mam bardzo duże zaburzenia snu. Na stałe pobieram 3 leki przeciwpadaczkowe, 1 przeciwpadaczkowy w razie ataku EPI, 2 opioidy, inne przeciwbólowe, 3 nasenne. W razie nasilenia bólu, czy bezsenności lekarze zapisują inne leki. Leczę się u anestezjologa, neurologa, neurochirurga, okulisty, laryngologa, psychiatry, psychologa. Jestem po kilku pobytach na neurologii, oddziale rehabilitacji, neurochirurgii i niezliczonych pobytach na SORze. Jeszcze raz BARDZO PROSZĘ o wsparcie w zebraniu środków finansowych na REHABILITACJĘ DOMOWĄ.

Z wyrazami szacunku

Karolina Waligórska.

Z góry dziękuję za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Waligórska - awatar

Karolina Waligórska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij