#AżSobieZazdroszczę Vol.1

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Zakrzewska - awatar

Beata Zakrzewska

Organizator zbiórki

11 września 2016 akcją uliczną w Sopocie rozpoczął się Projekt #AżSobieZazdroszczę. Film nagrany podczas akcji można zobaczyć pod linkiem- https://www.youtube.com/watch?v=Ljwq61KKXEE


#AżSobieZazdroszczę istnieje między innymi po to, aby pomóc jeszcze BARDZIEJ wzmocnić poczucie wartości i wiarę w siebie, jeszcze SZERZEJ otworzyć się na siebie, innych, świat i jeszcze MOCNIEJ ożywić w Tobie cały potencjał, który masz!

#AżSobieZazdroszczę to:
•6 nieszablonowych warsztatów co 3 tygodnie (ze znanymi osobami m.in. z dziedziny sportu, psychologii, dietetyki, kreowania wizerunku w ubraniu i bez, coachingu, motoryzacji, seksuologii, podróżowania)
•Gorące i aktualne tematy, w tym. m.in. „Jak patrzeć na siebie i nie zwariować?”, „Gdzie ten seksapil?” czy „Jak wyglądać dobrze prawie nago?”
•Spotkania z niesamowitymi ludźmi (sportowcy, osoby niepełnosprawne i po przejściach)
•Z pośród uczestniczek wszystkich eventów wybierzemy finalistki do naszej metamorfozy (wewnętrznej i zewnętrznej).
•Spotkania ze znanymi ludźmi – m.in. Ambasadorką Projektu Joanną Kajsturą „Fit Matka Wariatka” , Oktawią Nowacką – brązowa medalistka z IO RIO 2016

#AżSobieZazdroszczę to również:
•Nieprawdopodobne historie, z życia wzięte
•Nauka akceptacji i dystansu do siebie (fuck’up stories)
•Budowanie poczucia własnej wartości
•Radość z bycia sobą
•Ożywianie kreatywności


Liczne badania wskazują, że coraz więcej osób pragnie być kimś wbrew swojej naturze, tworząc swoje „fałszywe ja” w mediach społecznościowych. Szacuje się, że około 350 mln ludzi jest uzależnionych od Facebooka. Udowodniono , że osoby uzależnione od mediów społecznościowych częściej chorują na depresję, mają zaniżoną samoocenę i poczucie własnej wartości. Niestety, wszechobecny hejt jest również wynikiem niskiej samooceny.
Środki finansowe uzbierane z warsztatów zostaną przeznaczone na edukację i materiały szkoleniowe dla młodzieży, rodziców oraz nauczycieli.
Przeszkolimy młodzież m.in. z tematów takich jak radzić sobie z nienawiścią w sieci, budować swoją wartość oraz jak ważna jest akceptacja siebie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Zakrzewska - awatar

Beata Zakrzewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij