Zbiórka Pomoc dla Frani z SMA! - zdjęcie główne

Pomoc dla Frani z SMA!

1 161 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Gewis - awatar

Patrycja Gewis

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodzicami Franciszki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni najgorszego typu (SMA1). 

Choroba ta polega na stopniowym zaniku mięśni. Frania nie potrafi sama siadać, chodzić, każdy posiłek wiąże się z dużym wysiłkiem. Choroba jest nie uleczalna. Obecnie Franciszka przyjmuje lek - Nusinersen, który daje nam nadzieje na spowolnienie choroby. 

Kiedy Franciszka się urodziła nic nie wskazywało na to, że może byc chorym dzieckiem. Rozwijała się prawidłowo do 5 miesiąca życia. Po piątym miesiącu życia  Frania zaczęła słabnąć. Przestała ruszać rączkami, nóżkami, pojawiły sie problemy z oddechem, jedzieniem i przybieraniem na wadze. Wtedy zaczeliśmy szukać przyczyny. Odzwiedziliśmy wielu specjalistów aż wkońcu poznaliśmy dignoze. SMA RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI TYP 1. Cały świat nam się zawalił ponieważ lek na tą straszną chorobę był prawie  niedostępny. 

Nie poddawaliśmy się wiedzieliśmy, że jak nie zdobędziemy leku życie naszej córeczki będzie zagrożone. 

I udało się.

W sierpniu 2017 r. Frania otrzymała pierwszą dawkę leku ratującego jej życie. 

Koszty rehabilitacji, zakup specjalnej żywności i zakup niezbędnego sprzętu do codziennego funkcjonowania są ogromne, dlatego prosimy was o wsparcie. Każda złotówka się liczy! 

Robimy co możemy, aby zapewnić Naszej córce wszystko by choć trochę cieszyła się życiemi zapomniała na chwile o bólu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 161 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Gewis - awatar

Patrycja Gewis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ela Cz - awatar
Ela Cz
50
Tomasz Jarocki - awatar
Tomasz Jarocki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Gucio - awatar
Gucio
200
Paweł J. - awatar
Paweł J.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij