Zbiórka Zrealizujmy marzenie-nasz dom - miniaturka zdjęcia

Zrealizujmy marzenie-nasz dom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zrealizujmy marzenie-nasz dom - zdjęcie główne

Zrealizujmy marzenie-nasz dom

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Idziemy po marzenia . - awatar

Idziemy po marzenia .

Organizator zbiórki

Cześć, jesteśmy młodym małżeństwem pobraliśmy się w 2016 r. Mąż ciężko pracuje od rana do późnego wieczora, żona do niedawna prowadziła własną działalność, ale nie udało się jej utrzymać, i aby nie popaść dodatkowo w długi firma musiała zostać zamknięta-aktualnie uczy się zaocznie i poszukuje pracy. Miesięczne dochody wystarczają na opłaty, utrzymanie domu i nas obojga, za wiele nie odłożymy.  Jesteśmy pracowici i pozytywnie nastawienie do życia, ale jak to w naszym kraju... aby postawić własny dom, lub spełnić bardziej kosztowne marzenie to trzeba, pracować po 12 godzin 7 dni w tygodniu, lub brać kredyty, i spłacać je do końca życia , bądź opuścić naszą piękną ojczyznę i wyjechać za granicę po złotówki... czego bardzo nie chcemy robić, bo jeśli wszyscy młodzi i zdolni do pracy będziemy brać przykład z naszych znajomych, to za bardzo niedługi czas nie będzie tu młodych ambitnych i oddanych Polsce ludzi. Planujemy również w niedalekiej przyszłości powiększyć naszą rodzinę,aby zwiększyć liczbę obywateli. Bardzo chcemy spełnić nasze wielkie marzenie jakim jest nasz własny dom, aby. Wpadliśmy więc na pomysł, stworzenia tej zbiórki, abyśmy mogli zostać w naszym kraju, pracować na naszą i waszą starość. Mamy ogromną nadzieję,że uda nam się tu zebrać część pieniędzy na ten cel, liczymy na waszą pomoc, i serdecznie prosimy o wsparcie finansowe. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę, która będzie mądrze wydana, by jak najszybciej pójść na swoje. Rodacy powinni się wspierać i przekonywać do tego, by nie opuszczać swojej ojczyzny, bo po coś tu jesteśmy potrzebni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Idziemy po marzenia . - awatar

Idziemy po marzenia .

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij